Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten önerisi? cvp bekliyorum

boncukgumus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
760
136
slm arkadaşlar fondöten almak istiyorum cildimin alnım ve burnumun kenarları hafif kuruma olduğu için hangi fondöteni kullansam pütür pütür kalıyor hep. şu an elimdeki fondöten max factor lasting performans 108 numara bana veren kız çok koyu vermiş tenimle uyuşmadı ben beyaz tenliyim ve pekte memnun kalmadım max factorden şimdi tekrar fondöten almak istiyorum artık alıp alıp pişman olmaktan sıkıldım bana deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? fondöteni her zaman kullanmıyorum sadece özel bi gün olursa kullanırım. yarı kuru ve karma bi cildim var beyaz tenliyim fırçayla dağıtabileceğim sıvı katı olmayan pütür pütür kalmayacak mat durmayan ışıltılı doğal ama kapatıcılığı yüksek bebeksi bir ten görünümünde istiyorum. sizce hangisini almalıyım? lancome,dior,mac,loreal,maybiline 24h, clinique bu markalardan biri olabilir mi çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
slm arkadaşlar fondöten almak istiyorum cildimin alnım ve burnumun kenarları hafif kuruma olduğu için hangi fondöteni kullansam pütür pütür kalıyor hep. şu an elimdeki fondöten max factor lasting performans 108 numara bana veren kız çok koyu vermiş tenimle uyuşmadı ben beyaz tenliyim ve pekte memnun kalmadım max factorden şimdi tekrar fondöten almak istiyorum artık alıp alıp pişman olmaktan sıkıldım bana deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? fondöteni her zaman kullanmıyorum sadece özel bi gün olursa kullanırım. yarı kuru ve karma bi cildim var beyaz tenliyim fırçayla dağıtabileceğim sıvı katı olmayan pütür pütür kalmayacak mat durmayan ışıltılı doğal ama kapatıcılığı yüksek bebeksi bir ten görünümünde istiyorum. sizce hangisini almalıyım? lancome,dior,mac,loreal,maybiline 24h, clinique bu markalardan biri olabilir mi çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
bütçen uygunsa lancome dan teint miracle öneririm. tam istediğin gibi kapatılcılığı güzel. mat değil canlı doğal bir ışıltısı var
daha uygun secenek lorealden lumi magic. bu çok kapatıcı değil ama hafif doğal bir görünüm veriyor. isminden anlaşıldığı gibi mat değil.

cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim. lancome photecenic lumenssence aldım artık kendim denemedim alırken denedik yüzümde iyi bir fondöten gibi kendim de denemem lazım tabi rengide uyum sağladı.

hayırlı olsun :) ayrıca maybellinenin 21 numarasını bugün almış bulunmaktayım ve ben bu kadar absürt bir renk görmedim paramda boşa gitti bir şişe öylece kenarda duracak şimdi onu kullanmak için nasıl bir ten rengine sahip olmak gerekir hala düşünüyorum :)

koyu almıssın herhalde.. keske denettırmeden almasaydn sonra elınde patlıyor..010 ıvory almıstm tam benlık acık tenlıler ıcın bırebır..ben cok memnunum

hayırlı olsun :) ayrıca maybellinenin 21 numarasını bugün almış bulunmaktayım ve ben bu kadar absürt bir renk görmedim paramda boşa gitti bir şişe öylece kenarda duracak şimdi onu kullanmak için nasıl bir ten rengine sahip olmak gerekir hala düşünüyorum :)

bende geze geze aldım maybilinede bakmıştım da çok etkili gibi gelmedi o yüzden almadım en son lancome yi bayan yüzümde denedi hoş durdu bakalım kendimde denemem lazım ayrıca yüzünüzde benim gibi pütürleşme oluyorsa makyajdan önce peeling yapmam gerekiyormuş ölü hücrelerden arındırmak için.

koyu almıssın herhalde.. keske denettırmeden almasaydn sonra elınde patlıyor..010 ıvory almıstm tam benlık acık tenlıler ıcın bırebır..ben cok memnunum

canım 21 numarasını verdi satıcı bayanda anlamıyordu herhalde yüzümün küçük bir kısmında denedim ama malesef ışıklar yanıltıyor eve geldim sürdüm aman tanrım resmen suratım pembemsi oldu elimde kaldı yazık günah valla bazen abartıyorum çok beyaz tenliyim ıvory yoktu yani 10 numarası yoktu orada olsaydı en azından bakardım satıcının aldatması işte bende aldandım diyim elimdekini ne yapıcam kaldı öylece bakıcam artık ne alayım diye :KK50:

maybelline kadar iğrenç bi fondoten yok sanıırım. sayesinde sivilce nedir bilmeyen ben roaccutane lık oldum.. asla asla aslaaa kullanmayın malesef kötü vasat...

maybelline kadar iğrenç bi fondoten yok sanıırım. sayesinde sivilce nedir bilmeyen ben roaccutane lık oldum.. asla asla aslaaa kullanmayın malesef kötü vasat...

cilt yapısına göre değişiyor galiba canım. bende maybelline kullanıyorum ama çok memnunum sanki yüzüme bebek yüzü yapıştırmışlar gibi oluyo :KK1:
loreal pariside kullandım oda fena değildi ama maybelline kaar değil.

Hem ucuz hem çok beğendiğim bi fondöten markası.

Pudra olarakta CATHERİNE ARLEY'den asla vazgeçmem. ne avon,ne loreal paris ne flormar ne oriflame ne maybelline ve daha bir çok markanın pudrasını bu pudra kadar beğenmiyorum...

ben maybelline kullanıyorum cok memnunum.. sıvılcede yapmadı bende.. bence sızın cıldınız o urune karsı tepkisi olmus .. herkesde olcak dıye bişi yok.

cilt yapısına göre değişiyor galiba canım. bende maybelline kullanıyorum ama çok memnunum sanki yüzüme bebek yüzü yapıştırmışlar gibi oluyo :KK1:
loreal pariside kullandım oda fena değildi ama maybelline kaar değil.

Hem ucuz hem çok beğendiğim bi fondöten markası.

Pudra olarakta CATHERİNE ARLEY'den asla vazgeçmem. ne avon,ne loreal paris ne flormar ne oriflame ne maybelline ve daha bir çok markanın pudrasını bu pudra kadar beğenmiyorum...

tabikii değişiyordur ben kendi izlenimimi söyledim:) pudra için öneriiniizide çok merak ettim:)

ben maybelline kullanıyorum cok memnunum.. sıvılcede yapmadı bende.. bence sızın cıldınız o urune karsı tepkisi olmus .. herkesde olcak dıye bişi yok.

yoktur tabiiki ama ciddi anlamda beni mahfetti desem bilseniz benim sitemime de hak verirsiniz:/ yakın çevremde kullanan arkadaşlarımda var ve gayet güzel görünüyo bende biliyorum ama beni hastanelik etti isyanlardaydım neyse ki oda geçti:) ve iki yıl kadar uğraştırdı beni:) memnunsanız ne mutlu :)

Son düzenleme:

oriflame ürününden ocak katologunda perfect fusion fondöten var.onu tavsiye ederim.istersen üye ol bu ay kendin indirimli al.msj.cvp yaarsan yardımcı olurum.

hangi fondöteni hangi kapatıcıyı kullanırsam kullanayım alerji oluyorum sürdüğümün akşamına kırmızı kırmızı oluyor suratım ne yapmam gerekir ki sizce ? :KK43:

X