Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten önerisi? cvp bekliyorum

SLM ARKADAŞLAR,MİNERALLİ OLUP CİLDE HİÇ BİR ZARARLI ETKİSİ OLMAYAN Youngblood Liquid Mineral Foundation TAVSİYE EDİYORUM.ÖZELLİKLE SIKINTILI CİLTLERDE HARİKA.BÜTÇESİ UYGUN OLANLARA TAVSİYE EDERİM.

max factor miracle touch bi harikaa kesinlikle öneriyorum ayrıca daha sağlıklı olması için yves rocher dan alabilirsiniz yoğun kapatıcılık özelliği olanlar çok güzel kapatıyor sivilce ve kırmızılıkları:KK9:

slm arkadaşlar fondöten almak istiyorum cildimin alnım ve burnumun kenarları hafif kuruma olduğu için hangi fondöteni kullansam pütür pütür kalıyor hep. şu an elimdeki fondöten max factor lasting performans 108 numara bana veren kız çok koyu vermiş tenimle uyuşmadı ben beyaz tenliyim ve pekte memnun kalmadım max factorden şimdi tekrar fondöten almak istiyorum artık alıp alıp pişman olmaktan sıkıldım bana deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? fondöteni her zaman kullanmıyorum sadece özel bi gün olursa kullanırım. yarı kuru ve karma bi cildim var beyaz tenliyim fırçayla dağıtabileceğim sıvı katı olmayan pütür pütür kalmayacak mat durmayan ışıltılı doğal ama kapatıcılığı yüksek bebeksi bir ten görünümünde istiyorum. sizce hangisini almalıyım? lancome,dior,mac,loreal,maybiline 24h, clinique bu markalardan biri olabilir mi çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
mac öneririm çok prüzsüz yapıyo ben onu kullanıyorum

Eğer cildin kuruysa nemlendirici özellikli fondotenlere bakman lazım canım. Ben Yves Rocher in shea yağı içeren krem fondotenini kullanıyorum. Kış günleri bi bu fondoteni bir de pure beauty nin bb ve cc kremlerini kullanabiliyorum yoksa diğer her şey pul pul duruyor cildimde. Umarım yardımcı olabilmişimdir :KK68:

X