Bebek Beslenmesi Fonksiyonel Mama Sandalyesi ; Joie Mimzy LX Ayaklı Mama Sandalyesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Aynı mama sandalyesinde 2. Çocuğumu büyütüyorum. Oğlum 22 kilo iken bile kullandık. Kesinlikle çok sağlam 😂
Annemin evine chicco polly almıştım bununla hiç alakası yok çok ağır. Joie hem hafif hem az yer kaplıyor.

Benimkine böyle bı model aldık. İçinde asla durmuyor. Ucuz, küçük olanlarda oturuyor. Kontrol ellerinde oluyor sanırım. Bunların içine gömülüyorlar.Bana satıcı demistide inanmamıştım. Mama sandalyesine asla fazla para verilmez

ben arkadaşımın tavsiyesi ile bu sandalyeyi aldım, memnunum. ikea gibi sade olanlar da güzel, ama 5 aylık desteksiz oturamayan bebeği onların içinde hiç hayal edemiyorum. bu sandalyede oğlumu bırakıp rahatlıkla tuvalete veya kapıyı açmaya gidebiliyordum. şimdi büyüdü. bu mama sandalyesinin oturaklı olması daha da önem kazandı. restoranlarda o hafif mama sandalyelerinin içinde ani ve güçlü hareketler yapınca sandalye sallanıyor. belki bir şey olmaz ama evdeki sandalyeye alışmışım. bir de çocuğu boş plasitğe oturmaya acıyorum. ben bütün yemeklerimi plastik balkon sandalyesinde yemek istemezdim. ne tarz olursa olsun bence bi minder olmalı :)

herkes çok pahalı demiş ama ikinci el almak da bir seçenek. o zamanlar benim bakmaya fırsatım yoktu ve e-bebek şubat indirimleri vardı ama şimdi almak zorunda olsam ikinci el alırdım. çünkü 17 aydır kullanıyoruz hiçbir şey olmadı.

Ben ikea nın mama sandalyesini kullandım. Sadece mama sandalyesi için kullanılacaksa yeterlidir diye düşünüyorum. Ayaklari sökülebiliyor ve her yere götürebildik. Çok kirlendigi zaman tablasını banyoda yıkıyordum. Ayaklarını çıkarıp yıkamak gerekiyor. Ben çok memnundum. Isım bitince başkasına vermiştim kullansın diye, o da başkasına vermiş. Şimdi 2. Cocugu düşünüyorum ve yine aynısından alacağım. Temizliği vs çok rahattı.

X