Örgü Fotoğrafdaki Bebek hırkası için yardım

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

yoncambenim

👩‍👦
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
11.328
24.141
Bebeğime bu hırkayı örmek istiyoruz amaa videosunu bulamadık sanırım tığla örülüyor, bilen varsa anlatabilirmi nasıl yapmamız lazım😃😃😍

Eklentiler

• 84645216-03E1-4C98-8574-DBAC65E20175.jpeg
    84645216-03E1-4C98-8574-DBAC65E20175.jpeg
    202,6 KB · Görüntüleme: 126
Canım bende anneme sordum🤭
Tığ ile yapmışlar aşağı belden başlamış üstünü almadan sık iğne yapmışlar bel kemeri gidiş dönüş farklı yapılıyormuş ama annen çözmüştür onu. Diğer kısımlarıda yine üstünü almadan bat çık yapmışlar diyo

Bebeğime bu hırkayı örmek istiyoruz amaa videosunu bulamadık sanırım tığla örülüyor, bilen varsa anlatabilirmi nasıl yapmamız lazım😃😃😍
Ben buldum sanırım model aynı ip farklı gibi geldi sizin fotoda olan Kadife ip ile yapılmış bu başka ip modelde ufak farklar var ama çok benziyor

Canım bende anneme sordum🤭
Tığ ile yapmışlar aşağı belden başlamış üstünü almadan sık iğne yapmışlar bel kemeri gidiş dönüş farklı yapılıyormuş ama annen çözmüştür onu. Diğer kısımlarıda yine üstünü almadan bat çık yapmışlar diyo
Hemen bunu anneme söylüyorum😍😍 inşallah anlar ve yapar😃😃 yoksa içimde kalıcak😂😂

Ben buldum sanırım model aynı ip farklı gibi geldi sizin fotoda olan Kadife ip ile yapılmış bu başka ip modelde ufak farklar var ama çok benziyor

Annemde video olarak bunu attı banada, inşallah yapabilir. Video olsa hemen yapıyosa, tam hırkanın videosunu bulamadık😃 dedim okadar yetenekli kadın belki bakarak fotoyo yapar yok yapamadı😃😃

Merhaba, hırka güzelmiş :) bu tığ ile değil de tığ uçlu şişle örülmüş. normal temel örgü biliyorsanız youtube'dan Tunus işi ya da Tunusian crochet diye aratıp oradan baka baka kendiniz çözebilirsiniz :)

X