fotolarınızı koyun (: eller konuşsun (:

konuyu takibe alayım. Bu mesajı buraya bırakayım.Tırnakları uzatınca da foto koyarım artık :KK22:

20160502_223630-1-1-1.jpg

Harikasınız hatunlar.

Bu kadar uzun tırnak günlük yaşamı etkilemiyor mu ? Mutfak, iş, ofis :)

image.jpeg
tırnaklarınız takma mı, değilse nasıl uzatabildiniz böyle benim hemen kırılıyor da..
Tırnaklarım takma değildir. İnanın bana fazla bakım yaptığımda söylenemez anca haftada 1. Törpüleyip bol bol limon sürüyorum ben. Manikürde gül suyu vazelin kremleri kullanıyorum. En çok limona borçluyum. Şu aralar çok bakımsız. Bknz;

Harikasınız hatunlar.

Bu kadar uzun tırnak günlük yaşamı etkilemiyor mu ? Mutfak, iş, ofis :)
Sanırım benimkini etkilemiyor. Herkes şaşırıyor. Çok yoğunum mesela. Bölümüm dolasıyla resim ve moda okuyorum atölye derslerim çok sıklıkla oluyor. Ödevleri zaten saymıyorum. Ve sık sık spor yapıyorum bu tırnaklarla spor yapılması imkansız diyenler olabiliyor. Mutfak zaten benim hayatım spor yaptığım için besinlerimi yiyeceklerimi kendim hazırlıyorum. Tabii tırnaklar oldukça bakımlı ve temiz olması gerekiyor. Hamur, pasta börek çörek işlerinde eldiven kullanırım. "Bu tırnaklarla Nasıl çocuk bakacaksın" diyenler oluyor. Tırnakları uzun olup çocuk bakan nice anneler görüyorum çok güzeller. :)))

Sanırım benimkini etkilemiyor. Herkes şaşırıyor. Çok yoğunum mesela. Bölümüm dolasıyla resim ve moda okuyorum atölye derslerim çok sıklıkla oluyor. Ödevleri zaten saymıyorum. Ve sık sık spor yapıyorum bu tırnaklarla spor yapılması imkansız diyenler olabiliyor. Mutfak zaten benim hayatım spor yaptığım için besinlerimi yiyeceklerimi kendim hazırlıyorum. Tabii tırnaklar oldukça bakımlı ve temiz olması gerekiyor. Hamur, pasta börek çörek işlerinde eldiven kullanırım. "Bu tırnaklarla Nasıl çocuk bakacaksın" diyenler oluyor. Tırnakları uzun olup çocuk bakan nice anneler görüyorum çok güzeller. :)))

Maşaallah size. :) Elbette , özellikle uzun olunca bakim ve temizliğe iki kat özen göstermek gerekiyor.
Nazar boncuklu oje yapın , kırılmasın bunları yazdıktan sonra :)

X