Sivilceli Ciltler Frakasiyonel lazer yaptiranlar??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Nisan Ayhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
89
33
25
Son bir umutla acıyorum artik bu konuyu yıllardır sivilce izleriyle ugrasiyorum yillardir kizarik bir yüz cukur seklindeki izlerle geziyorum her seyi denedim nafile artik dermatolojiye yönelicem. Bir umut ariyorum lazer yaptirip yuzum cillop gibi oldu diyecek biri var mi? Lutfen olsun biri artik yardimci olsun cunku cok sıkıldım bu izlerden. 18 yasindayim ve inanilmaz özgüvensizim bu izler beni yerin dibine sokuyor utancimdan. Fraksiyonel lazer deneyiminde basarili olan birileri bana ulassin lutfen her seyi yapmaya hazirim artik parayida gozden cıkardim aynalatla barismak istiyorum

Umarım memnun kalan birileri vardır ki mutlaka vardır kimsenin memnun kalmadığı bişey dr lar neden sürekli yapsın
Öyle dediginiz gibi ama doktor secimi coook önemli. Yakin bir akrabam bursada bir dermatoloji uzmanina franksiyonel lazer yaptirdi 3500 tl verdi 3 seans ama izlerinde boyle vov denilcek bi gelisme hic olmadi farkedilmedi bile

Kime güveneceğiz bu devirde bilmiyorum
Huseyin durmuslar adinda bir doktor var herkesde begeniyor burda biride ona gidiyor ve cok memnun oldugunu soyledi isinin ehli biri oldugunu bende duydum ama fiyatlarida biraz uçuk gibi şuan okul meselelerinden ötürü ileri tarihe attim görüsmeyi doktorla ama madem sizde ariyorsunuz hüseyin durmuslara bir bakin isterseniz

Huseyin durmuslar adinda bir doktor var herkesde begeniyor burda biride ona gidiyor ve cok memnun oldugunu soyledi isinin ehli biri oldugunu bende duydum ama fiyatlarida biraz uçuk gibi şuan okul meselelerinden ötürü ileri tarihe attim görüsmeyi doktorla ama madem sizde ariyorsunuz hüseyin durmuslara bir bakin isterseniz
Ona bende gittim iki yıl oldu 200 lira muayene ücreti verdim içeri bi girdim dr bey baya yaşlıydı hemşire baktı dra şu cihazla bakın diye yönlendirdi sonra hemşire bi kremler yazdı dr hiç bişey demiyo ama benimle bebek muhabbeti yapıyo 600 lira verdim yazdığı kremlere hiç bi işe yaramadı açılma bile olmadı ikinci kez tekrar gittim 200 yine muayene tahlil istedi 400 de onlar ve sonuç yine hüsraN tamamen hayal kırıklığı yorumlara bakarak gitmiştim Hüseyin durmuşlar a ama hemşire ilgileniyo dr sadece var

Ona bende gittim iki yıl oldu 200 lira muayene ücreti verdim içeri bi girdim dr bey baya yaşlıydı hemşire baktı dra şu cihazla bakın diye yönlendirdi sonra hemşire bi kremler yazdı dr hiç bişey demiyo ama benimle bebek muhabbeti yapıyo 600 lira verdim yazdığı kremlere hiç bi işe yaramadı açılma bile olmadı ikinci kez tekrar gittim 200 yine muayene tahlil istedi 400 de onlar ve sonuç yine hüsraN tamamen hayal kırıklığı yorumlara bakarak gitmiştim Hüseyin durmuşlar a ama hemşire ilgileniyo dr sadece var
Evet epey yasli oldugunu duymustum ama iyi ilgileniyor saniyordum. O kadar para harcayip sonucun hüsran olmasi cok kotu gercekten bursada dogru duzgun doktor yok sehirler arasi tedavide zor yani gidip gelmek maalesef sansisiz:KK43:

Maalesef cok kotu bir his olmali hem sonuc alamiyorsun hemde bos yere onca para gidiyor. Burda hem doktor secimi önemli hem yapilan islem. Kanitlanmis ve en cok ise yarayan islem co2 fraksiyonel lazer en derine inebilen iyilesme sureside uzun suren bi islemmis

X