Bulaşık Makineleri Franke Bulaşık Makinası

neslige

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2018
1
1
55
Bugün çok mutluyum Franke bulaşık makinesini hurdacıya verdim, sonunda çilem bitti ve başkalarıyla paylaşmak istedimki bu hataya düşmesinler ve canları sıkılmasın. Ağustos 2014 te mutfağımı yenilerken davlumbaz, evye, ocak, fırın ve bulaşık makinamı set halinde Franke marka aldım. Başlarda ocakta küçük bir sorun olduysa da servis sorunu çözdü, ocaktan ve
Bulaşık makinesi dışında aldıklarımdan memnunum diyebilirim ancak Franke marka bulaşık makinesi kabusum haline dönüştü ilk başlarda yıkama işlemini bittikten sonra içinde bayağı su kalıyordu, servis defalarca gitti geldi bir şey bulamadı daha sonra makineyi alıp fabrikaya götürdüler makineyi geri getirdiklerinden itibaren de temiz yıkamamaya başladı öyle ki artık bir tur yıkadıktan sonra kontrol ediyordum, %95 temizlenmemiş oluyordu, ikinci bir tur daha çalıştırıyordum ve ikinci tur yıkamadan sonra bakıyorum tekrar iyi yıkamamış bulaşıkları elimde yıkıyordum. Son 1 yıldır da bulaşıkları makinasını kullanmayıp elimde yıkıyordum. Yaşasın bugün gitti Franke geldi Siemens ve çalıştırdım tertemiz çıktı bulaşıklar Kesinlikle tavsiye etmiyorum Franke bulaşık makinesi

X