Fransız sevgilimden evlenme teklifi aldım, mutluyum ama bir konu var..

Ablacım bilmiyorum konun gerçek mi ama gerçekse ortada çok çok acaip bir durum var. Adam bipolar ya da sahtekar olabilir. Ya sen uçuyorsun ya adam uçuyor, emin değilim. Sen bu adamın arkadaşlarıyla tanıştın mı, işyerine gittin mi? Ailesiyle tanıştın mı?

Daha üç gün önce, iş arkadaşının evinin bahçesinde verilen barbekü partisine katıldım desem :) tüm iş arkadaşları da oradaydı. Ayrıca konuya bu kadar şaşırılması, gerçeküstü görülmesi beni şaşırttı ve bir yandan da üzüldüm "mutluluk erişilmesi çok zordur" düşüncesindekiler için. Dünyada aşk diye birşey var sonuçta.

Daha üç gün önce, iş arkadaşının evinin bahçesinde verilen barbekü partisine katıldım desem :) tüm iş arkadaşları da oradaydı. Ayrıca konuya bu kadar şaşırılması, gerçeküstü görülmesi beni şaşırttı ve bir yandan da üzüldüm "mutluluk erişilmesi çok zordur" düşüncesindekiler için. Dünyada aşk diye birşey var sonuçta.
Üyeler olarak aşk yok demiyoruz. İnanın aşkın krallarını yaşayanlar var. Mutluluk isteyene zor isteyene kolay ulaşılır. Ama kimse mutluluğa sizin takıntılarınızla ulaşmıyor. Siz takıntılarınızla, düşüncelerinizle, adam sizi defalarca reddetmesine ve vazgeçmemenize ragmen mutluluğa(!) ulaşmış olabilirsiniz.

Kurgusal bir karakterin senaryosunu yazar gibi konuşuyorsunuz. Belkide öyledir.

Aşk diye bir şey var da, sizin konunuz da olması zor. Eski konunda adamı 1 yıldır tanıyorum ilgi duyuyorum yazmışsın şimdi açtım baktım. Adam evime gel demiş gitmemişsin sonra adam seni takmamış pek. Mesaj atmışsın 3 gün sonra kusura bakma yeaaa işim var yazmış. Yani öyle evlilik isteyen bir erkek portresi değil bu. Yatıp kalkıp eğlencem ister gel ister gelme demiş kısaca.

En son yılbaşında partiye gittim orda saçmaladım yazmıştın aradan 6 ay geçti. Ondan önce de adamı 1 yıldır tanıyorum yazmışsın ama adam bir kez yüz vermemiş. Ne oldu da 1.5 yıldır takmayan adam birden seni umursar oldu üstüne 6 ayda evlenelim dedi😐 kızma ama senin kafa biraz uçmuş sanki😐

Son düzenleme:
Aşk diye bir şey var da, sizin konunuz da olması zor. Eski konunda adamı 1 yıldır tanıyorum ilgi duyuyorum yazmışsın şimdi açtım baktım. Adam evime gel demiş gitmemişsin sonra adam seni takmamış pek. Mesaj atmışsın 3 gün sonra kusura bakma yeaaa işim var yazmış. Yani öyle evlilik isteyen bir erkek portresi değil bu. Yatıp kalkıp eğlencem ister gel ister gelme demiş kısaca.

En son yılbaşında partiye gittim orda saçmaladım yazmıştın aradan 6 ay geçti. Ondan önce de adamı 1 yıldır tanıyorum yazmışsın ama adam bir kez yüz vermemiş. Ne oldu da 1.5 yıldır takmayan adam birden seni umursar oldu üstüne 6 ayda evlenelim dedi😐 kızma ama senin kafa biraz uçmuş sanki😐
Miniş,tatlış,küçük rezaletler🧐?

Hangi uni mezunusunuz, denkligi var mi yurt disinda ve hangi ulkelerde denklik var. Bunlara bakacaksiniz. Denklik Varsa universitesine, dil derecesine gore degisiyor okuma suresi diye biliyorum. Turk hukuk sistemi yani kara avrupa hukuk sistemi egitimi aldiniz, Amerika cook farkli. Okumadan avukatlik, hukuksal isler yapamazsiniz mantiken. Ha belki Turkiye ile calisan, Turk hukuk sistemini bilen birini arayan bir buro varsa, ya da unicef olabilir, oyle kuruluslarda calisabilirsiniz. Turkce bilen bir hukuk firmasi arayan olabilir dedigim gibi, gocmenlik, vatandaslik, ticaret hukuku alanlarinda bilen birini arayan kesin vardir.
Bunları kendisinin de biliyor olması lazım tuhaf geldi bana buraya sorması açıkçası

Ben olsam, güzelim işimi bırakıp bu adamla gitmezdim. Çok da güvenemedim açıkçası paul enişte bize güven vermedi umarım size verir. Daha da tanıyın adamı en azından bir kaç ay daha erkek sonuçta.bunlari mutluluğunuzu kıskandığım için yazmıyorum kimseyi öyle anlamayın burdaki insanlar sizin pembe bulutlara göre daha farklı bakış açısı ile aydinlatabilir. Umarım mutlu olursunuz zira evlenmeden önce hepimiz kanat takıyoruz zaten. Önemli olan sonrası.

Arkadaşlarla barbekü partileri, Paris'te düğünler, evlendikten sonra New York'a taşınmalar... tam mutlu sonlu- düğünlü yaz dizisi finali olmuş asdsfsf:KK53::KK45:

buna inananlara -inanan varsa tabii- hayatta başarılar diliyorum.

Önceki konularınızı okumuştum bu arada, bu yüzden inanmadım. Yoksa yukarıda saydığım şeyler imkansız şeyler değil :)

Deneyebilirsin ama guveniyorsan.. guvenmedigin icin soruyorsun bence🙄
Ayrica yapmak isteyene is vardir, dilini ilerletirsin kendi mesleginde ilerleyebilirsin ama.. sen istiyor musun?

Öyle bir şey yok gerçekten, insanlar en az 2 yıl beraber yaşıyor sonra evlilik lafı çıkıyor. Hele ki Fransızlar hiç🙄konu biraz sürrealist geldi. Adam 6 ay önce konu sahibesi yatmaya yanaşmayınca çıkıp giden kafadaydı ciddi ilişki istemiyordu ne ara evlenme kafasına geldi😐
6 ay önce ki okuduğunuz konuları nasıl hatırlayabiliyorsunuz? :KK70: Dün ne yediğim hiç aklıma gelmiyor. İçim yaşlanmış galiba. :KK43:

Arkadaşlarla barbekü partileri, Paris'te düğünler, evlendikten sonra New York'a taşınmalar... tam mutlu sonlu- düğünlü yaz dizisi finali olmuş asdsfsf:KK53::KK45:

buna inananlara -inanan varsa tabii- hayatta başarılar diliyorum.

Önceki konularınızı okumuştum bu arada, bu yüzden inanmadım. Yoksa yukarıda saydığım şeyler imkansız şeyler değil :)

35lik çılgın bakire Paris'te 🙋‍♀️🥳

X