Mutfak Dekorasyonu freeline veya köroğlu mobilya!!! Aman ha !!!!!

jeandark

elleyi minik minik
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
801
1
Uzak durun
Merhaba. Bu konuda yazmak daha önce aklıma gelmemişti. Gebelik bölümünde 39 haftalık bir gebenin mobilyacılarla ilgili yazısını okuyunca ben de düğün öncesi başıma gelen bir olayı örnek olsun diye paylaşmak istedim.
3 yıllık evliyim. 2006 yılı ekim ayında Masko'da Freeline adı ile hizmet veren antetlerinde köroğlu mobilya adı geçen bir firmadan 2200 tl'ye bir yemek odası takımı aldım. O dönemde akçaağaç değil wenge renk modaydı benim de bulabildiğim tek akçaağaç rengi uygun mobilya buydu. Ürünü beğendik. Kredi kartı ile tutarı ödedik. Teslim tarihi bizim babalyında olacağımız bir güne denk geliyordu onu da evde bir büyüğün beklemesi ile hallettik. Teslimat günü mobilyalar çok geç bir saatte gelmiş. Sözüm ona kamyonları bozulmuş. Montajını yaparken yeni cilalanmış parkelerimi teyzemin uyarılarına rağmen çizmişler. Vee tv sehpasının herhangi bir camcıdan alamayacağımız bombeli camlarından biri kırık çıkmış. Biz bunu bildirelim daha sonra getirir takarız demişler. Eve döndükten sonra aldığım yeri aradığımda ise konunun muhatabının Güngören'deki depo olduğunu öğrendim ben ürünü sizden aldım dedimse de muhatap bulamadım hatta firma sahiplerinden birisi beni telefonda azarlamaya kalktı. Neyse depoyu aradık 1 hafta sonra Güngören'e gidip depoyu bulduk bize bir çift cam verdiler. Eve gelince bu camların sehpaya uymadığını gördük.
Sonrası ise uzun. Tam bir rezillik. Tekrar kamyonları mı kaza yapmadı, sekreter böbrek hastası mı olmadı ne bahaneler neler neler. Tekrar ölçü istediler, ölçtük verdik. Artık ben aramaktan bıkmıştım onlar mazeretlerden bıkmamıştı. Aylar sonra bir akşam aradılar camları getiriyoruz diye. Geldiler fakat o camlar da uymadı tabi. Ve sonuçta kalan tek camımızı kırık camı getirdikleri camları da alıp biz sizi ararız deyip gittiler. Ondan sonra hiç ses soluk çıkmadı. Umarım batmışlardır.
Size tavsiyem bu firmadan uzak durmanız. Profesyonel değiller.Ayrıca terbiyeden de yoksunlar. Şikayetvar sitesinde de bu firma ile ilgili birileri şikayet yazmıştı. Ama tabi ki bir yetkiliye ulaşamamışlar.
Son olarak bir öneri masko'dan birşey alacaksanız oradaki firmaların çoğunun Eyüp mobilyacılar çarşısında yerleri var ve çok daha ucuza fiyat veriliyor burada.

Koltuk takımını aldığım İrtibat mobilya'dan yatak odası takımımı aldığım Newhome (çiftehavuzlar) mobilya'dan da memnuniyetimi belirtmek isterim.

X