İstanbul'da bebek odası alışverişi yapacaklar dikkat !!!!

bayanlar,
bu dolandırıcılar Çiftehavuzlar dükkanı da boşaltmışlar tamamen ve kiraya verilmiş Turyap tarafından...
ıyi ki gidip dükkandan mobilya almışız, almayanalr bir daha bunları arasın ki bulsun...Sanayi ve Ticaret bakanlığına bile ihbarda bulundum,gazetelerin tüketici köşelerine de yazdım, yayınlanmasını bekliyorum...ısmen afişe edicem ki bir daha başka yerlerde dükkan açsalar bile kim oldukları bilinsin bu piyasada.. Sağlıcakla kalın..

Yazınızı merakla sonuna kadar okudum.Sizin adınıza üzüldüm ve sinirlendim.
Bu nasıl bir iş ahlakıdır,bu nasıl bir pişkinliktir anlam veremedim?Hamile hamile çok sıkıntılı bir dönem geçirmişsiniz buna ayrıca üzüldüm.
Duyarlılığınızdan dolayı da ayrıca kutlarım.ınşallah bir gün bir yerde öyle bir tökezlerler ki bu kadar insanın ahını aldıklarını anlarlar ve yaptıklarının cezasını çekerler.

Yazınızı merakla sonuna kadar okudum.Sizin adınıza üzüldüm ve sinirlendim.
Bu nasıl bir iş ahlakıdır,bu nasıl bir pişkinliktir anlam veremedim?Hamile hamile çok sıkıntılı bir dönem geçirmişsiniz buna ayrıca üzüldüm.
Duyarlılığınızdan dolayı da ayrıca kutlarım.İnşallah bir gün bir yerde öyle bir tökezlerler ki bu kadar insanın ahını aldıklarını anlarlar ve yaptıklarının cezasını çekerler.

tökezlemişler zaten, piyasaya borç, çalışanlarına borç, müşterilere borç...ama insanın utanma duygusu içinde olmalı, vicdan hesabı yapabiliyor olmalı..ben sinirimden elim ayağım titriyor, bir elim karnımdayken gözümün içine bakıp yarın getiriyorum diyebilmek her babayiğidin harcı değil.. bunlar da bu kadar ahlaksız işte.. ama bu dünyada olmasa öbür dünyada çıkacak acısı , buna inandığım için artık sadece onları deşifre etmekle oyalanıyorum arada sırada...

Merhaba, ben de Letto mobilya yetkililerine ulaşmaya çalışıyorum. Mesajınızda Atölye ile görüştüğünüzü yazmışsınız. Telefon, adres gibi ne gibi detaylar varsa elinizde alabilir miyim acaba. Bu arada yaşamış olduğunuz sıkıntılar için çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Ama bebişinize kavuştunuz herhalde şimdi. Allah ona ve sizlere sağlık versin diyelim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, ben de Letto mobilya yetkililerine ulaşmaya çalışıyorum. Mesajınızda Atölye ile görüştüğünüzü yazmışsınız. Telefon, adres gibi ne gibi detaylar varsa elinizde alabilir miyim acaba. Bu arada yaşamış olduğunuz sıkıntılar için çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Ama bebişinize kavuştunuz herhalde şimdi. Allah ona ve sizlere sağlık versin diyelim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

size özelden yazdım, umarım işinize yarar...

X