Fsh Ile Ilgili

benim fsh ımı dr um hiç begenmemişti birazcık yuksekti
ama ben hamile kaldım böyle olup hamile kalanlarda var ayrıca allah dilesin yeter ki

bende c.tesi günü 5 tane test yaptıracağım ve bunlardan biri FSH ,aynı gün sonuçları alabilirmişim,bende şimdiden çok heyecanlıyım,sonuçlarıma göre tedaviye başlayacağız,hayırlısı olsun bakalım.

benidefsh yüksek çıkmıştı doktorum ilaç verdi agnucaston onu kullandım ve 1 ay olmadan daha ilacı bitirmeden hamile kaldım iğne ile

sonuçlarım iyi çıktı . yarın ganophene başlıyoruz.haftaya da bakıcaz neler oluşmuş. bengü inş seninde iyi çıkmıştır sonuçlarım

canım benimde fsh hormon tahlillerim iyi çıkmıştı.bana adetinin 5 gunu ganophene başla daha sonrasındanda çağırdı neler olmuş diye.ama ben o ilacı içmiycem bana dediki o ilacı içmek hamileliği kolaylaştıra bilir.gereksiz yere hormon almak istemiyorum vücuduma.senın degerler iyi sana ilacı nıye kullanman ıcın verdı?

sonuçlarım iyi çıktı . yarın ganophene başlıyoruz.haftaya da bakıcaz neler oluşmuş. bengü inş seninde iyi çıkmıştır sonuçlarım

cumartesi sonuçlarımı aldım,doktorum herhangi bir ilaç falan vermedi,pcos olduğumu,kilo verirsem gebe kalabileceğimi ve sağlıklı bir gebelik geçirebileceğimi söyledi ancak doktorumun verdiği cevap bana yeterli gelmedi,tahlil sonuçlarımı alıp başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum,bana ilaç vermek istemedi fazla yumurta oluşabilirmiş,sonuçlarım ise E2:26,87 FSH:5,92 LH:6.53 PRL:8,12 TSH:1.93

X