Fsh Yüzünden Anne Olamayanlar

arkadaşlar, benm adetin 3. günü yaptırdğm tahlilde fsh değerim 11,5 çıktı, ertesi günse 7,5 tu. bldiğim kadaryla normali 8 miş. tüp ebbek ded bana dr

bu derece ciddi bi değerde mi benm sonuçlarım

benimde arada sık adet olma durumum oluyor hayıt suyu yada aslan pençesi içiyorum hemen dzenliyor..bakıyorum adet belirtileri var hemen aslanpençesi yada hayıta başlıyorum dzeliyor tavsiye ederim..allah yardımcımız olsun..

arkadaşlar, benm adetin 3. günü yaptırdğm tahlilde fsh değerim 11,5 çıktı, ertesi günse 7,5 tu. bldiğim kadaryla normali 8 miş. tüp ebbek ded bana dr

bu derece ciddi bi değerde mi benm sonuçlarım

FSH değerinde 3. gün sonuçları esas oluyor. Benim de ilk yaptırdığımda 20,15 çıkmıştı. Sonrasında 15 civarına indi. Sadece klomen ve çatlatma iğnesi kullanarak hamile kalabildim ancak 2. ayında düşük oldu. Şu an yine klomen kullanıyorum. Bence başka bir doktora daha görün. Yine de tüp bebek dediyse başka sonuçları da dikkate almış olabilir. Ben fsh değerinin stresten son derece etkilendiğine inanıyorum. 20,15 çıktığı ayda inanılmaz stresli bir dönem yaşıyordum ve üzerine tahlil sonuçlarım bu derece kötü çıkınca ağlamaktan harab ettim kendimi ama sonuçta hamile kalabildim. 11,5 rahat olursan aşağılara inebilir. Allah yardımcın olsun. Yakın zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah.

arkadaşlar üye olalı çok oldu takip edemedim forumu.ben 10 aylık evliyim.ve bekarkende fsh yüksekliği problememim vardı.10 ay boyunca eşimle hiç korunmadık ama hamilelik gerçekleşmedi.20 gün önce doktora gittim yumurtaların yok denecek kadar küçük ve az dedi.ama umutsuz konusmadı.seraphone die bi ilaç verdi.bakalım yumurtaların ilaca cevap vercekmi die.bi hafta sonra gittiğimde bir yumurtam 18mm bi yumurtamda 15 mm di.dünyalar benim oldu.sonra kendiliğinden çatlayıp catlamayacaklarını görmek için bekledik.o hafta düzenli aralıklarla ilişkiye girdik.ama yumurta catlamadı.sonra ovitrelle iğne vurdu doktor.ertesi günüde ilişki önerdi.ama 36 saat sonra demedi.bizde 12 saat ve 35 saat olmak üzere 2 kez birlkte oldk.ve simdi beklemedeyim.ben de burada bahsedilenler gibi kasık ağrısı şişkinlik oluşmadı.sizce çatlamadımı :KK43:herkeste ağrı oluyormu acaba,ben de olmayınca bu hisse kapıldım.rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin.

arı sutu bal polene basladım ben de. yanlız ben uc yıldır cyclyo ıle adet gorebılıyorum. bır kez bıraktım ve sadece bır ay hapsız adet gorebıldım ve tekrar basladım hapa. sımdı yıne bıraktım ılkınde 30 gunde adet gordum ıkıncısınde 40 gunde. ve en son 17 temmuz da adet gordum ama halen adet gormuyorum cyclo kullanan cok kısı varmıs sızler de kullandınız mı ? hapı bırakınca 6 ay boyunca adet gorebılenler olmus ama ostorejen eksıklıgınden dolayı kemık erımelerı hızlanmıs. hayıt tohumuna da basladım bır ay once. adet gorunce hep arı sutu karısıma hem hayıt tohumuna ara vermek lazımmıs adet goremedıgım ıcın devam edıyorum ben de. buarada ıncır kurunu de yaptım bırkez havuclu olarak.. haslandıktan sonrakı ıncırlerı ne yapmalıym ? atacakmıyım yoksa o da yenılecek mı ?

ben de ondan cok korkuyorum.kemik erimesi riski çok yüksekmiş.kalp rahatsızlıkları.çok sükür kalple ilgili hiçbir sıkıntım olmadı.ama kemikler ne durumda baktrmak lazım.rabbim karnımda bir can hissetmeyi nasip etsin.şuan beklemedeyim inşallah 10 gün sonra hayırlı haberler alırım.hepimize nasip etsin allahım.

ben de ondan cok korkuyorum.kemik erimesi riski çok yüksekmiş.kalp rahatsızlıkları.çok sükür kalple ilgili hiçbir sıkıntım olmadı.ama kemikler ne durumda baktrmak lazım.rabbim karnımda bir can hissetmeyi nasip etsin.şuan beklemedeyim inşallah 10 gün sonra hayırlı haberler alırım.hepimize nasip etsin allahım.

kemık erımesı ılac olsa da olmasa da oluyor. Ben ılac kullanırken de tarama yapıldı kemık erımem var.kemık taraması muhakkak yaptırın ona gore ılac ya da c vıtamını d vıtamını ek beslenme yaptırıyorlar.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Sızın durum nasıl ?

şuan umutluyum.yumurtam ilaçla 18 mm oldu.sonrada çatlatma iğnesi oldum.şimdi beklyrum.allaha dua editorum hayal kırıklığına uğramamak için :KK43:

kızlar nasılsınız ?

ben hıc ıyı degılım. gece cok agladım. esıme duygularımı uzun uzun anlattım uzuldu ama bırkac cumleden baska bırsey soylemedı ona kızdım benı anlamadıgı ıcın bana destek olmadıgı ıcın. aglayacak omuz arıyorum resmen. yoruldum guclu gorunmekten. ıcımdekı uzuntuyu saklamaktan, herkesın bebegıne hedıyeler almaktan, etrafımdakı tek cocuksuz kadın ve cıft olmaktan...... cok agladım. aglamaktan grıp olmusum sanırım.

kızlar nasılsınız ?

ben hıc ıyı degılım. gece cok agladım. esıme duygularımı uzun uzun anlattım uzuldu ama bırkac cumleden baska bırsey soylemedı ona kızdım benı anlamadıgı ıcın bana destek olmadıgı ıcın. aglayacak omuz arıyorum resmen. yoruldum guclu gorunmekten. ıcımdekı uzuntuyu saklamaktan, herkesın bebegıne hedıyeler almaktan, etrafımdakı tek cocuksuz kadın ve cıft olmaktan...... cok agladım. aglamaktan grıp olmusum sanırım.

bende çok yoruldum nezamn hamile birini veya çocuklardan bahsedılse kendimi çok ama çok kotu hısedıyorum hele seni anlamayan insanlarla beraber olmak çok ağır ben kaynana ve eltilerle bır aprtmanda oturuyorum hersene çocukların doğum gunlerini kutlarlar ve nekadar bir araya gelsek sürekli çocuk konusu kendı çocuklarından bahsederle bazı insanların senın mutsuzluklarından kendıne mutluluk payı çıkartmaları çok acı AMA BEN HEP YÜCE RABBIME DUACIYIM HERŞEYİN HAYIRLISI RABBİMİ muradımızı versin inşlh:KK49:

Kızlar bir aylık kürler sayesinde fsh yi 49 dan 21 e düşürdüm.İşte kullandıklarım;
Sabah akşam hayıt suyu
aç karnına arı sütü, polen, bal, tarçın, çörek otu
Günde 6 tane arginmax( vitamin)
folik asit
ve balık yağı kapsülleri...
Herşeyden önemlisi moralimi yüksek tutmaya çalıştım. Dünya yıkılsa umurumda olmadı.
Hatta çocuksuz olma ihtimalini düşünerek kabullenmeye çalıştım herşeyin hayırlısı diye....
Herkese allahtan şifa diliyorum...

bende çok yoruldum nezamn hamile birini veya çocuklardan bahsedılse kendimi çok ama çok kotu hısedıyorum hele seni anlamayan insanlarla beraber olmak çok ağır ben kaynana ve eltilerle bır aprtmanda oturuyorum hersene çocukların doğum gunlerini kutlarlar ve nekadar bir araya gelsek sürekli çocuk konusu kendı çocuklarından bahsederle bazı insanların senın mutsuzluklarından kendıne mutluluk payı çıkartmaları çok acı AMA BEN HEP YÜCE RABBIME DUACIYIM HERŞEYİN HAYIRLISI RABBİMİ muradımızı versin inşlh:KK49:

Arkadaşlar sizleri o kadar iyi anlıyorum ki.Ama lütfen umudunuzu yitirmeyin.Sizlere FSH değerlerimi yazıyorum : 19,05 - 29,85 - 6,93 - 23,17 - 16,68 - 8,22 - 43,02 Bunlar benim her ay yaptırdığım FSH sonuçlarım.Ve ben 43,02 olan son değerle hamile olduğumu bugün öğrendim.:nazar:Sadece 2-3 defa soğan kürü uyguladım. Sadece dua edin lütfen. Allahım en kısa zamanda bu mutluluğu sizlere de yaşatsın inşallah.

merhabalar

adet düzensizliği yüzünden doktora gittiğimde fsh değerinin yüksek olduğunu ve hamile kalmamın zor olduğunu öğrendim.daha evli değildim.doktorum acele etmemi bi an önce çocuk yapmamı istedi. 12 çıkmıştı.tedaviye başladım. cylo proynova'ydı sanırım adı kullandığım ilacın. ilk gittiğim doktor çok umutsuz konuşuyodu. sonraki doktorum daha umutluydu.evlendim ve foilk asit kullanmaya da basladım.bu arada hayıt otunu duydum internetten kullanmaya basladım.hergün bi bardak kaynatıp içiyodum.
hayıt otu kullanmadan önce bazen 8 e düşüyodu bazen 11 e çıkıyodu ve dalgalanma olması iyi değilmiş... 2 ay folik asit kullandım,ilacı bıraktıktan bi ay sonrada hamile kaldım..
o kadar gözümü korkutmuş ki eski doktor inanamadım. çok dua etmiştim Allah'ım dulalarımı kabul etti... şimdi az bi zaman kaldı kızımın doğmasına...
Nasıl bir duygu olduğunu iyi biliyorum ama umudunuzu kaybetmeyin...Allah hepinize nasip eder inşallah..

arkadaşlar benımde fsh 12,16,20 olarak devam etti 1 yıldır ya tek yumurta olusurdu yada hiç 1 kez tüp bebek denedim olmadı sonra arı sütü (eğrıçayır )adında 20gunluk şişe kullandım buay 4 tane yumurtam oluşmuşşş çook şaşırdımmm öbür ay 2.tüp bebeği deniycez hiteroskobi filnmi çektirdim oda temiz cıktı ınşlaah bu nsefer olur.hayıt kapsulu ıçtım 2ay ama düşmedi.sürekli atc vital çörekotu yağı içiyommmm.

Arkadaşlar lütfen polen, hayıt ve arı sütünü çok ciddiye alın. Ben poleni buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle kullanmaya başladım. Allah kendisinden kat kat razı olsun, bana iyi geldi. Hayıtın hapını kullanıyorum, en son arı sütü polen karışımı aldım, hem fsh I'm düştü, hem de ilaçla oluşan yumurtaların sayısı arttı. Poleni özellikle mutlaka tavsiye ediyorum, her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı poleni, bir tatlı kaşığı çam balıyla karıştırıp yedim. Yalnız balınız da poleniniz de kaliteli olsun.
Allah, Ya Şafi adıyla şifamızı versin, isteyen herkesi sağlıklı evlat sahibi yapsın hayırlısıyla;€

kızlar nasılsınız ?

Ben hıc ıyı degılım. Gece cok agladım. Esıme duygularımı uzun uzun anlattım uzuldu ama bırkac cumleden baska bırsey soylemedı ona kızdım benı anlamadıgı ıcın bana destek olmadıgı ıcın. Aglayacak omuz arıyorum resmen. Yoruldum guclu gorunmekten. ıcımdekı uzuntuyu saklamaktan, herkesın bebegıne hedıyeler almaktan, etrafımdakı tek cocuksuz kadın ve cıft olmaktan...... Cok agladım. Aglamaktan grıp olmusum sanırım.

aynı ben :KK43: apartmanımda her kes hamile abartısız 5 kişi ben kafayı yemek üzereyim ve her gün bii tanıddığımdan hamileyim haberi almaktan yoruldum bende hamile kalmak istiyorum :KK43:(( üzüntüden grip oluyorum habire ...

X