Galiba kendimi tutamadım

zeynep2012

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
280
49
Kendime çok özen gösteririm öncelikle. Kapanalı fazla olmadı kapanmadan önce her gün saçımı kıyafetimle bile uyum sağlaması için çabalardım. Neyse işte bir haftadır hasta gibiyim boş verdim haliyle. Arkadaşım bugün niye şal takmadın zaten eşarp daha iyi duruyo falan diyince kendime bugünlerde özen göstermiyorum dedim aylardan beri yaptıklarına dişimi sıktığım ağzına çakmamak için kendimi sıktığım kız durmuş daha önceden gösteriyor muydun dedi lafı ağzına tıktım elimden kaza çıkmasın diye lavaboyu da terk ettim. Benim de sınırım vardı taştı elbet ama şuan cevap vermeyecektin muhataba almayacaktın diyorum kendimi yiyorum gerçekten cevap vermemeli miydim?

Kızla hiç bir samimiyetim yok kızın soy adı ya özer ya özen bende özenmek insanın içinde olur zaten soy adında değil dedim

Son düzenleme:
Kendime çok özen gösteririm öncelikle. Kapanalı fazla olmadı kapanmadan önce her gün saçımı kıyafetimle bile uyum sağlaması için çabalardım. Neyse işte bir haftadır hasta gibiyim boş verdim haliyle. Arkadaşım bugün niye şal takmadın zaten eşarp daha iyi duruyo falan diyince kendime bugünlerde özen göstermiyorum dedim aylardan beri yaptıklarına dişimi sıktığım ağzına çakmamak için kendimi sıktığım kız durmuş daha önceden gösteriyor muydun dedi lafı ağzına tıktım elimden kaza çıkmasın diye lavaboyu da terk ettim. Benim de sınırım vardı taştı elbet ama şuan cevap vermeyecektin muhataba almayacaktın diyorum kendimi yiyorum gerçekten cevap vermemeli miydim?

Size bunu söyleyecek cesareti nereden buluyor :KK53:Özen gösterirsiniz göstermezsiniz kimseye düşmez yargılamak ne haddine:KK47:

Karşılık olarak ne söylediğine bağlı. Haddini bilmesini sağlayacak güzel, hakaret içermeyen bir şeyler söylediysen neden pişman olasın ki.

Ne dediniz ki? Söylediğiniz şeyi dozajına bağlı.

eğer hakaret içermeyen bir şekilde uyardıysan sorun yok..
herkes haddini bilsin sonuçta..
karşısındakinin ne hissedeceğini düşünmeden pat diye konuşmasın...

Bu kiz neyiniz oluyor ?
Ne kadar yakinsiniz ?
Öyle bir konu acmissiniz ki sanki bizden takdir bekler gibi anlamadim vallahi

aman salla canım ya.. Pasaklı bile güzeliz biz:KK1::KK1:.
Lenslerden gözlerim iltihaplandı 4 göz oldum kociş böylede güzelsin diyorda suratıma bakıp bakıp gülüyor uyuz. Kafasını koparacam da ne zaman bilemiyom. :KK14:
Salla sende belli ki çekemiyor seni

Lenslerden gözlerim iltihaplandı 4 göz oldum kociş böylede güzelsin diyorda suratıma bakıp bakıp gülüyor uyuz. Kafasını koparacam da ne zaman bilemiyom. :KK14:

Lensten göz nasıl iltihaplanıyor,geçmiş olsun dikkat et.
Konu sahibi,arkadaşlar arasında samimiyetin getirdiği konuşmalar olur.Hee sen başka birşeyden takıntılıysan kıza o ayrı.Verdiğin cevaota da pek birşey göremedim ben şu soyadı meselesi.Çok takılma.

Valla canım çok dikkatli olmak lazım. Ben 15 yıldır kullanıyorum. bu yüzden korneada yırtılmalarda olmuş ve ciddi anlamda batmalar oluyordu. Uzun zaman kullanımı kornea çiziyormuş. Allah korusun göz kaybına kadar gidebilirmiş :18:

Valla canım çok dikkatli olmak lazım. Ben 15 yıldır kullanıyorum. bu yüzden korneada yırtılmalarda olmuş ve ciddi anlamda batmalar oluyordu. Uzun zaman kullanımı kornea çiziyormuş. Allah korusun göz kaybına kadar gidebilirmiş :18:

Ana! Bana da lens taktığımda batıyor son 1 senedir. Ben lens katlanıyor diye düşünüyordum ama ya böyleyse :18: benimde bi ara mikrop kapmıştı gözlerim açılmıyordu şiş şiş dolaşmıştım. Acaba bundan olabilir mi koktum şimdi. Normal muayenede belli olur mu bu durum. Doktor bana hiç bişey demedi ::18:

Ana! Bana da lens taktığımda batıyor son 1 senedir. Ben lens katlanıyor diye düşünüyordum ama ya böyleyse :18: benimde bi ara mikrop kapmıştı gözlerim açılmıyordu şiş şiş dolaşmıştım. Acaba bundan olabilir mi koktum şimdi. Normal muayenede belli olur mu bu durum. Doktor bana hiç bişey demedi ::18:

belli olur canım benim öyle belli oldu zaten.hemen doktora git

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçmiş olsun bacım 4 göz en iyisi herkeste 2 var :KK37:

Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı misali alakasız olmuş cevabın. Ne alaka yani? Ama o an sinirliysen ne dediğin arada kaynamıştır.

Ama ağır ve kırıcı bir laf değil, aksine gülüp geçilecek bir laf.

O kızla arandaki samimiyete bağlı o kızın sana dediği şey. Bana kimi tanıdıklarım öyle dese alınmam, kimi dese kızardım herhalde. Yani ille de kötü niyetle, alay etmek için söylenir diye birşey yok. Belki kız samimiyetten söylemiştir.

X