Gamze estetiği hakkında '-'

damlacik1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
172
19
Merabaa :79:, hepinize iyi akşamlar :80:

Ben yanak gamzesi yaptırmak istiyorum kucuklugumden beri acayip istemisimdir gamzelerim olsun, simdi boyle bi yontem duyunca uctum sevincten :KK1:

Sizce cok pahaliya patlar mi? 10 dk'lik biseymis okuduguma gore ameliyat suresi..

Ve millet sonradan gamzelerim oldugunu gordugunde ne diycem :78:

gamzenin oradaki doku eksikliğinden olduğunu biliyorsun değil mi?
hoşlanıyorsan yaptır tabi senin kararın, bir fikrim yok ilk kez senden duydum estetik ile yapıldığını.
soranlar yakının ise yaptırdım diyeceksin mecburen.
yakının olmayanlara da hep vardı dikkatinizden kaçmış dersin.

hoşlanıyorsan yaptır tabi senin kararın, bir fikrim yok ilk kez senden duydum estetik ile yapıldığını.

Biliyorumm, ama cok hosuma gidiyo ya cok tatli gorunuyor :101:

Gereksiz bence gamzenin insani guzellestirdigini dusunmuyorum ama sizin karariniz tabi

Ne olacak canım burnunu yaptıranlar ne diyo sanki insanlara 10 kadından 8inin burnu estetik:KK66: kimse takılmaz öyle şeylere

Merabaa :79:, hepinize iyi akşamlar :80:

Ben yanak gamzesi yaptırmak istiyorum kucuklugumden beri acayip istemisimdir gamzelerim olsun, simdi boyle bi yontem duyunca uctum sevincten :KK1:

Sizce cok pahaliya patlar mi? 10 dk'lik biseymis okuduguma gore ameliyat suresi..

Ve millet sonradan gamzelerim oldugunu gordugunde ne diycem :78:

Bu konuda değil ama ben de estetik operasyon geçirmiş biri olarak söyliyim, iki üç soruyorlar sonra herkes sanki hep öyleymişsiniz gibi alışıyor. Hoşunuza gidiyorsa yaptırın bence, insan mutlu oluyor. Zor mudur kolay mıdır bilemiyorum ama isterseniz doktoruma sorabilirim sizin için:)

Bu konuda değil ama ben de estetik operasyon geçirmiş biri olarak söyliyim, iki üç soruyorlar sonra herkes sanki hep öyleymişsiniz gibi alışıyor. Hoşunuza gidiyorsa yaptırın bence, insan mutlu oluyor. Zor mudur kolay mıdır bilemiyorum ama isterseniz doktoruma sorabilirim sizin için:)

Yani eger yaptirirsam cok mutlu olucam, deger bence :87:
Senin icin zor olmazsa sor cok sevinirimm :21:

Bende istiyorum su ana kadar böyle bireyin mümkün olduğunu bilmiyordum ama bayilirim gamzeye ücretini öğrenir sen eğer bana da mesaj atar misin arkadaş im?

Ben gamzeliyim ve seviyorum gamzelerimi ..herkes çok tatlı ve çekici buluyor..gamze estetiği çok basit bir ameliyat ancak doğal gamze gibi durmuyormuş

Bence yaptirmayin çünkü yapilan her işlem insanda mutlaka bir yan etki yapiyor hic bir işlem yüzde yüz zararsiz değil..

Allah korusun gamzeli olacagim diye güzelim yuzunuze bir şey olur bin pişman olursunuz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gamzeyi bende severim ilk kez duydum estetik olayını. gerçekten düzgün yapacaklarsa güzel olur :)

Bence yaptirmayin çünkü yapilan her işlem insanda mutlaka bir yan etki yapiyor hic bir işlem yüzde yüz zararsiz değil..

Allah korusun gamzeli olacagim diye güzelim yuzunuze bir şey olur bin pişman olursunuz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama ameliyat içten yapiliyor bi risk yok :) Yara, iz falan gibi sorunuda yok

Yanağımda 1 belimde 2 tane olmak üzere 3 tane var bende ama ameliyatla ne kadar doğal durur ki meraktayımm :)) öyle olsa herkes yaptırır.

LG-P710 Tapatalk

X