Gamze estetiği hakkında '-'

Bende 1 tane gamze var. Belimde 3 tane var :KK70: Yanakta gamze sevmiyorum ben , sevimli yüzleri beğenmiyorum sanırım o yüzden. Şirinlik katıyor hafiften sadece. Bence gerek yok ama sizin kararınız tabi ki :)

Sanırım azıcık öyle olmuş:KK53: Yanlış anlaşılma olsa gerek. Bi de gamzeli ve çirkin tanıdıklarım da var cidden:KK1: Genel anlamda gamzeyi severim ama. Yakışana artı 78457541 tatlılık katıyor bence
Her gamzesi olan güzel diye bir şey yokki ama bu onu öyle algılıyor sanırım.
Ve gerçekten sağlığını düşünerek yazdım.
Yüz bu ya bi çukur için -hiç gereği yokken üstelik- çok büyük sorunlarla karşılaşabilir.
Umarım bakış açısını değiştirir.

LG-P710 Tapatalk

Öyle deme ama gamze de çok hoş bi şey şimdi:KK1: Yani yaptırmak istemem ben yüzümü böyle seviyorum ama gamzeli kızları ben bile beğeniyorum:KK52:

Tabiki gamze hoş birşey ama çirkin bir suratta gamze olması o kişiyi güzel yapmıyor ne yazik ki..ben konusahibinede onu söylemek istedim aslında :) çünkü burnu yapılınca kendini doutzen kroes olucak zanneden kadınla gamze yaptırınca kendini miranda kerr olucak zanneden kadının ortak noktası ne biliyomusun? Özgüven eksikliği ve psikolojisinin fırtınalı olması

Tabiki gamze hoş birşey ama çirkin bir suratta gamze olması o kişiyi güzel yapmıyor ne yazik ki..ben konusahibinede onu söylemek istedim aslında :) çünkü burnu yapılınca kendini doutzen kroes olucak zanneden kadınla gamze yaptırınca kendini miranda kerr olucak zanneden kadının ortak noktası ne biliyomusun? Özgüven eksikliği ve psikolojisinin fırtınalı olması

Sevila sana genel hatlarıyla katılıyor olmakla birlikte estetikten önceki ve sonraki halimi göndersem şok olabilirsin:KK52: İstisnalar da yok değil:KK52: Deviasyon vardı bende çarpma sonucu, sağlık için oldum aslında bir delikten nefes alamıyordum falan. Ama hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim sana:KK52:

Yüz bu ya bi çukur için -hiç gereği yokken üstelik- çok büyük sorunlarla karşılaşabilir.

LG-P710 Tapatalk

Ben de kendi doktoruma sordum bakalım ne diyecek. Doktorlar objektif oluyor güveniyorum ben... Misal yağ aldırmak da sağlık açısından ciddi zararlı bir durum. Doktorum bunu özellikle belirttiği halde bi akrabamız ısrarla gitti aldırdı. Sonuç korkunç:KK53:

Hayır tüm özgüvenini bu gamze ameliyatına odaklamış ve doğal durmama ,olmama fikrine bile tahammul edemedi egosu isyan etti :))
Dünyanın en doğal burunu bile asla doğal bir burunla aynı olamaz bu işten anlayan insanlar 2 km den estetikli burnu tanıyolar isterse dünyanın en iyi plastik cerrahı yapmış olsun hiçkimse allahın yarattığı biçimi birebir yapamıyor(bu da aynı plastik cerrahın sözü) gamzeninde doğalıyla aynısı olmaması çok normal..birde sana komik olma falan demiş sanki çok tuhaf ve mantıksız birşey söylemişsin gibi :)))

Hayır sadece "acaba doğal durur mu meraktayımm" demiştim oysaki,off yaptıracaksında ne olacak benimki gibi doğal durmazki ezikk dedim sanki :)) valla ben bile şimdilerde burnumu yaptırmaktan vazgeçtim fotoğraflarda güzel çıkıyor en azından doğal diye :) gerçekten bi Allah en iyi estetik cerrah :))

LG-P710 Tapatalk

LG-P710 Tapatalk

Doku altına 1 kere girilen yer birdaha asla eski sıkılığında olmaz gamze içiin yüzünde sarkma gevşeme falan olucak büyük ihtimalle eğer olursa

Ben de kendi doktoruma sordum bakalım ne diyecek. Doktorlar objektif oluyor güveniyorum ben... Misal yağ aldırmak da sağlık açısından ciddi zararlı bir durum. Doktorum bunu özellikle belirttiği halde bi akrabamız ısrarla gitti aldırdı. Sonuç korkunç:KK53:
Merak ediyorum doktorun cevabını.Paylaş lütfenn :)
Doku altına 1 kere girilen yer birdaha asla eski sıkılığında olmaz gamze içiin yüzünde sarkma gevşeme falan olucak büyük ihtimalle eğer olursa
E bu resmen kendi kuyunu kazmak.Cidden gereksiz bir işlemmiş.
Venüs gamzesi ameliyatı da varmış.Sırf moda diye insanlar şaşırmış resmen.
Okusun da bilgilensin.
Ama egosunu,hırsını bir kenara bırakarak.

LG-P710 Tapatalk

Merak ediyorum doktorun cevabını.Paylaş lütfenn :)

E bu resmen kendi kuyunu kazmak.Cidden gereksiz bir işlemmiş.
Venüs gamzesi ameliyatı da varmış.Sırf moda diye insanlar şaşırmış resmen.
Okusun da bilgilensin.
Ama egosunu,hırsını bir kenara bırakarak.

LG-P710 Tapatalk

Paylaşacağım cevap gelince ben de meraktayım:KK23:

Allah allah ameliyatla gamzr yaptırma fikri çok ilginç geldi bana ben ne kendimdekini severim ne de insanların gamzesi dikkatimi çeker zevk meselesi tabi.

Sorana ne diyecekmis.Bastim parayi gamze yaptirttim diyecek ne diyecek baska.Hee yiyen olursa sonradan kendiliginden olustu der olur biter.O da yerlerse :)

İlgincmis gamze estetigi.Sitedeki Gamzeler ustune alinmasin ayrica :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gamze yaptırmak yerine, insanlara hakaret etmemeyi ogrenmenin yollarini bul bence. Haklida olsan haksız görünüyorsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Konusu sahibi banlanmış, ama konuya cevap verilmeye devam edilmiş.
Bu durumda konu sahıbıne de cvp hakkı doğmuş ister istemez, keşke konuyu da kıtleseymışsınız ..

Gamze olayına gelince, isteyen yaptırır, istemeyen yaptırmaz ama ben de her estetık amelıyatın ınsan vucuduna artısı oldugu kadar eksısı olduguna ınanıyorum sonucta doğal olanı değiştiriyor ınsanoğlu..

Konu ne kadar gereksiz yerlere gelmiş böyle :))

Bende burun ameliyatım ile Venüs gamzesi yaptırmak istemiştim (bel gamzesi). Fakat o kısımda yeterli yağ dokusu olmadıgı için yapılamadı.Haa illaki yapalım deseydim yapılırdı ama çok zorlu bir süreç olurdu.Dikiş atmam gerekecek demişti doktorum o bölgeye.Bu seferde yatıp kalkarken,otururken çok dikkatli olmam gerekecekti dikiş atmaması için.Atarsa eski haline dönebilirdi ve komplikasyon yaşayabilirdim :KK50: O yüzden ısrar etmedim.Belki o bölgeden kilo alırsam yaptırırım,çünkü çok hoşuma gidiyor :KK9: Aslında bel gamzem var ama çok belli değil :KK53:

Yanak kısmımdada ufak bir gamzem var.Bence gamze çok güzel duruyor.Tabi yakışan var yakışmayanda var.. Hasan Fındık ın sitesinde Gamze estetiği hakkında bilgiler mevcut,bakıp okuyabilirsiniz :KK34:

Gamzeli ve gamzesiz bol gülücükler diliyorum :KK34:

Merabaa :79:, hepinize iyi akşamlar :80:

Ben yanak gamzesi yaptırmak istiyorum kucuklugumden beri acayip istemisimdir gamzelerim olsun, simdi boyle bi yontem duyunca uctum sevincten :KK1:

Sizce cok pahaliya patlar mi? 10 dk'lik biseymis okuduguma gore ameliyat suresi..

Ve millet sonradan gamzelerim oldugunu gordugunde ne diycem :78:

Merhaba doktorumdan cevap geldi. Daha önce hiç gamze operasyonu yapmadığını söyledi. Hatta türkiyede yapan doktor var mı onu bile bilmiyorum dedi. Kendisi baya iyi bir cerrah, o bilmiyorsa çok yaygın bir şey olmasa gerek. Yaygın olmadığı için de tavsiye etmediğini söyledi. Sonrasında yaşanabilecek bir deformasyonda görünebileceğin sınırlı doktor olacağı için...Ki dediğim gibi türkiyede yapılmıyor olma olasılığı da var. Bu adamlar yüz nakli yapıyor ama gamze operasyonu hiç yapmamışlar çünkü:26:

2509_b.jpg

X