Saç Rengi ve Saç Boyama garnier nasıldır? kumral dore mi,çikolata kahve mi?

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
Arkadaşlar Garnier'ın boyaları nasıl?saça zarar veriyormu?elimde garnier çikolata kahve var..

ve loreal kumral dore var..

bana hangi renk daha iyi gider acaba.kızıl tonlarında renklerişuanda istemiyorum aslında,daha çok ince uzunlara yakıştırıyorum bu renkleri,benim yüzüm de yuvarlak,beyaz tenliyim.hangisi güzel gider acaba?saçlarım siyah.kumral doreyi de merak ediyorum nasıl birşey çıkacak ama kararsız kaldım

ben 2 yil once falandi sanirim, garnier kullanmistim ve cok da memnun kalmistim aktiktan sonra bile guzel bir renk kalmisti sacimda. tavsiye ederim

o zaman arkadaşlar ben garnier çikolata kahveyi kullanıcam.ama saçımda nasıl bir renk çıkıcak bilmiyorum ne dersiniz kumral dore mi çikolata kahve mi yapayım.kumral dore nasıl bişey yaa?

kızlar bi fikir verin nolur,çok kararsız kalırım bu durumlarda ben,:gitme: fazlasıyla beyaz tenliyim bana hangisi giderki

Kumral dore de,sanırsam sarı yansımalar var..Çikolata kahve de bildiğin koyu renk..Siyah saçın üzerine çok fark ettirir mi acaba?..Saçın boyasızsa fark olabilir..
Sen en iyisi kumral doreyi dene..Beğenmezsen,çikolata kahveyi denersin..Çünkü kumral daha açık renk..Açıktan koyuya geçiş olur da,koyudan açığa zor..
Garnier güzel bir boya,yıpratma falan da olmuyor..Loreal Casting te çok güzel boyadır..Onu da tavsiye ederim..

Garnieri ablama bu yaz aldık saçını boyadık saç dipleri tutmamış siyah kalmış yine
Yani biz beğenmedik memnunda kalmadık:umursamaz:
Kolestonun kumral doresini al
Kumral dore çok güzel bir saç rengidir
Eski saç rengim , şimdi yaptırmaya çalışıyorum olmuyor offf offf:gitme:

kumral nasıl durur tam bilemedim ben yine koyu saçlarıma bakmaya devam edeyim şimdilik dedim ve garnier çikolata kahveyi boyadım.rengini de beğendim.fönlüyken güzel duruyor her zamanki gibi fakat boya az gibi geldi yoğun değildi ve ayrı bi uygulama kabında uygulamak gerekiyomuş loreal yada koleston bu şekilde değil sırf bu yüzden hoşuma gitmedi

bir iki hafta geçsin kumral doreyi deniycem

ben cok begendim hatta bugun kullandim ilk defa cok sevdim kutunun ustunde gosterdigi renkte tuttu bence lorealdan daha iyi

kalite olarak loreal den bi farkı yok bence..garnier açık kahve kullandım..memnunum..zaten kutunun altında loreal patentli olduğu yazıyo, lorealin yan ürünü yani..ve bence aradaki fiyat farkının tek nedeni, lorealin içindeki aparatlarının (saç kremi, boya sürmek için tarak, eldivenlerinin bile doktor eldiveni gibi olması vs) fazla olmasından ve tabii ki lorealin isminden kaynaklanıyo..ikiside aynı yerde üretiliyo neticede ve garnierda lorealin bir anlamda adını taşıdığından kötü ürün çıkma ihtimali yok..ama loreal marka olduğu için, insanlar ona yöneliyo ve aynı kalitede olan iki ürünün pahalısını alıyo..bu genel olarak tüm tüketim malları için uygulanan bir politikadır zaten..

merhaba stelina, bende garnierın altın kumralının rengini merak ediyorum da katalogta acık görünüyor ama 6 ile başlayan renkler genelde acık olmuyor fazla, renkle ilgili bişey söyleyebilir misin katalogtakine yakın mı yoksa cok daha mı koyusu cıkıyor :)

X