Gastrit ve reflü ile kilo almak

Miranda32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
255
140
3 yıldır bu hastalıkla cebelleşiyorum strese bağlı ortaya çıktı verdiğim kiloları alamadım iştahım bi gitti hala gelmiyor zorla yiyorum hayat kalitem bayağı düştü beslenme düzenimi yemek alışkanlıklarımı hep değiştirdim ama hala aynı midem hep dolu sanki ve bulantı çok oluyor bende maalesef ilk başlarda kudret narı kullanmıştım o şiddetini azaltmıştı doktor rennie vermişti ama hiç bir faydası olmadı bana 50 kiloyum şu an 1 ay oldu iştahım açılsın diye balık yağı hapına başladım ama asla açılmadı sadece omega 3 takviyesi almıs oldu vücudum hepimize rabbim şifa versin 😞

Gezegen8184

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
18
5
38
Amiiinnn seni o kadar iyi anlıyorum ki ne pis bi hastalıkmış meğer
3 yıldır bu hastalıkla cebelleşiyorum strese bağlı ortaya çıktı verdiğim kiloları alamadım iştahım bi gitti hala gelmiyor zorla yiyorum hayat kalitem bayağı düştü beslenme düzenimi yemek alışkanlıklarımı hep değiştirdim ama hala aynı midem hep dolu sanki ve bulantı çok oluyor bende maalesef ilk başlarda kudret narı kullanmıştım o şiddetini azaltmıştı doktor rennie vermişti ama hiç bir faydası olmadı bana 50 kiloyum şu an 1 ay oldu iştahım açılsın diye balık yağı hapına başladım ama asla açılmadı sadece omega 3 takviyesi almıs oldu vücudum hepimize rabbim şifa versin 😞

Sue1907sue

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
333
135
Ben endoskopi oldum kronik gastrit ve reflü çıktı . çok ağrım vardı önce bulantıyla başladı sonrası bitmeyen bir ağrı oldu
Ağzınızda acı tat oluyor muydu benim geçmeyen metal tat ve bulantı var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sue1907sue

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
333
135
Arkadaşlar ağzınızda geçmeyen metal tadı oluyor mu yardımcı olur romatoloji nöroloji valla başım döndü geçmiyor metal tadı

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Sue1907sue

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
333
135

Bebetoooooooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2021
11
0
24
Kızlar nasıl oldunuz yaa benim de geğirme oluyor yemklerden sonra bir de bazen göğüs ağrısı oluyor ben de yarın gidicem doktora ağzımda koku tükürük birikmesi bende yaşıyorum çok üzülüyorum stres hat safhada 😔

Ikizlerimcanlarim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
9
0
27
Merhabalar gastrit ve reflü sebebiyle 56 kilodan 46 kiloya düştüm ve uğraşmama rağmen bi türlü toparlayamıyorum direncim düştü bu durumu yaşayan varmı ? Nasıl kilo alabilirim ?
Hem gastrit ve midenizi iyileştirir hemde kilo almanıza yardımcı olur

Eklentiler

• IMG-20220112-WA0025.jpg
    IMG-20220112-WA0025.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 1