Çocuk Hastalıkları gaz sancisi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

soru

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2021
141
32
29
merhabalar 10 gunluk erkek bebegim var sezeryanla dogum yaptim sutum zaten yok bebegim surekli gaz sancisi cekiyor ben nette olan gaz pozisyonlarini felan hep denedim gaz yapici seyler yemiyorum ama yinede gazi cikmiyor oglum cok aci cekiyor acemiyim arastirip yapmaya calisiyorum herseyi ama olmiyo icin icin aglayinca bende kotu oluyorum uykuya daliuor 5 dk gecmeden uyaniuo ayaklarini karnina cekiyo belli gazi oldugu cani yandigi kakasinida yapamiuo bazenler bu konuda bilgosi olan yardimci olabilcek olan var mi gaz sancisi cekiyor bebek

elimden geldikce emziriorum mama veriorum biberon kullanio
Tamam sakin olun önce . Gaz için özel biberonlar var bi onları araştırın lütfen hemen ondan alın . Süt arttırmak için uyguladığınız yöntem var mı ?

Tamam sakin olun önce . Gaz için özel biberonlar var bi onları araştırın lütfen hemen ondan alın . Süt arttırmak için uyguladığınız yöntem var mı ?
surekli sut yapan seyler yiyip iciyorum ilik dusta masaj yapiyorum gaz icin biberon oldugunu duymamistim tesekkurler

X