Gaziantep tüp bebek

Merhaba canım, bende bu ay başladım. Aslında paylaşımlarını gördüm ama tecrübem ve bilgim olmadığı için yazmak istemedim. Gaziantep Sanko Hastanesinde Ebru Ersoy var, ben ilk başta kadın olduğu için tercih ettim. İlk iki görüşmemiz pek hoş değildi ama sonrakilerde dedim inşAllah doğru karar vermişiz. Tecrübeli bir doktor, gereksizce öyle pazarlama stratejisi felan yok.
Merhaba gerek kalmadı inşallah da kalmaz. Negatif aldığım ay doğal gebe kaldım. Teşekkür ederim 🧿🤍

Merhaba canım bende Ebru hocaya gidiyorum. Ben gittiğim ilk gün başladım tedaviye, adetimin ikinci günüydü. Gonal-f 900 ve meriofert verdi. Bir sonraki gidişimde Gonal-f450, meriofert ve klomen verdi. En son kontrolde ise Gonal-f, meriofert, Duphaston verdi. Yumurta toplama işleminden üç gün önce son kontrole gittiğimde yumurta çatlatma iğneleri olarak ovitrelle ve 2 tane gonapeptyl iğne yaptım, birde endol hap verdi. Hepimizin süreci farklı oluyor. Benim yumurta gelişimi azdı ve sperm faktörüde var, onca ilaca rağmen 5 yumurta gelişti. İnşAllah güzel güzel embriyolarımız olur. İnşAllah sağlıklı ve sorunsuz süreçler geçiririz 🤲🏻
Ben gonapeptly iğnelerini kullanırken adetim gecikti, test yapınca hamile olduğumu öğrendim, inanamadım kan tahlili yaptırdım beta306 çıktı, doktorum ayın 13 de gel ultrason muayenesi yapalım dedi, inşaAllah Rqbbim hepimizinkini hayırla sonuçlandırsın canım💕💕

Ben gonapeptly iğnelerini kullanırken adetim gecikti, test yapınca hamile olduğumu öğrendim, inanamadım kan tahlili yaptırdım beta306 çıktı, doktorum ayın 13 de gel ultrason muayenesi yapalım dedi, inşaAllah Rqbbim hepimizinkini hayırla sonuçlandırsın canım💕💕
MaşAllah ne kadar güzel 🥰. Benim bugün opu var, umarım bizede nasip olur 🤲🏻

Amin canım benim, sen sadece Rabbime sığın, görelim Mevlam neyler neylerse de güzel eyler 💕💕

X