Gebe kalamama

u25n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
1.055
926
Merhaba ben 1 yıllık evliyim bebeğim olmuyo bugün doktora gittim hormonlarda düzensizlik var filan dedi görünürde bi şey yok dedi rahim filmi istedi sonrasında Pregros plus ve Potenden verdi birini al dedi kullanan var mı acaba bunlar nedir

Merhaba ben 1 yıllık evliyim bebeğim olmuyo bugün doktora gittim hormonlarda düzensizlik var filan dedi görünürde bi şey yok dedi rahim filmi istedi sonrasında Pregros plus ve Potenden verdi birini al dedi kullanan var mı acaba bunlar nedir
canımm endişelenmee ilktedavilerin bunlar rahim filmindede tıkanıklık kanallarda varmı diye bakıyorlar
hepsini yaşadımm oyüzden kafan rahat olsun olur böyle tedaviler
bakıyorlar ona göre tedavin olucak
Pregros plus ve Potenden vitamin oluyorr canımm
öncelik bunlar zaten all iç bebek önceliği bunu veriyolar sağlıklı bi gebe geçsin çocuğun gelişimi için

Doktorunuzu dinleyin.Hormonlarınız düzene girince buradan güzel haberlerinizi paylaşın, lütfen.Daha yeni evli sayılırsınız.Moralinizi bozmayın.

Size tavsiyem en kısa zamanda elinizde sperm testine gitsin olurda kötü çıkarsa tedavinizi aynı anda başlatmış olursunuz zaman kaybı olmaz. Doktorlar ilk başta hep kadına yöneliyor ama eşleri de yollamalsrı lazım üroloji ye aslında

Size tavsiyem en kısa zamanda elinizde sperm testine gitsin olurda kötü çıkarsa tedavinizi aynı anda başlatmış olursunuz zaman kaybı olmaz. Doktorlar ilk başta hep kadına yöneliyor ama eşleri de yollamalsrı lazım üroloji ye aslında
Bakıldı şükür eşimde bi şey yok iyi sonuç
Bende de ne olduğu belli değil işte hormon düzensiz yumurtlama olmuyormuş ondan da galiba 😢

Çevredekiler sormasa moralim bozulmıycak ama işte 😢
Bakalım artık hayırlısı napıcam nasıl olacak
Canim etrafa şuan düşünmüyoruz eşim istemiyor daha yeni evlendik birbirmze doyalim diyor de.

Ve eşin de sperm testi versin mutlaka zaman kaybı yaşamayin

Bende de ne olduğu belli değil işte hormon düzensiz yumurtlama olmuyormuş ondan da galiba 😢
Hormon sonuçların nedir ? Hangi testler yapıldı sana

Canim etrafa şuan düşünmüyoruz eşim istemiyor daha yeni evlendik birbirmze doyalim diyor de.

Ve eşin de sperm testi versin mutlaka zaman kaybı yaşamayin
Eşimde bi sıkıntı çıkmadı şükür bakıldı onadaKeşke anlasalar insanlar bi şey dedikçe benim moralim bozuluyor canım sıkılıyor ağlıyorum 😢

Kadınların hormonları erkeklere göre daha hızlı iyileşir diye biliyorum. Elinizde sorun yoksa merak etmeyin düzenli ilişki ile kısa sürede amile kalırsınız inşallah merak etmeyin

Eşimde bi sıkıntı çıkmadı şükür bakıldı onadaKeşke anlasalar insanlar bi şey dedikçe benim moralim bozuluyor canım sıkılıyor ağlıyorum 😢
Hepsi geçicek bugünlerin hatırlamayacaksin bile Rabbimin izniyle . Tevekkulde kal araştır kendin için elinden geleni yap takviyeler kurler vs gerisi Rabbime emanet merak etme

Kadınların hormonları erkeklere göre daha hızlı iyileşir diye biliyorum. Elinizde sorun yoksa merak etmeyin düzenli ilişki ile kısa sürede amile kalırsınız inşallah merak etmeyin
İnşALLAH arttık hayırlısı bakalım rahim filmi istedi onuda yapalım sonrasında kısmet

Hepsi geçicek bugünlerin hatırlamayacaksin bile Rabbimin izniyle . Tevekkulde kal araştır kendin için elinden geleni yap takviyeler kurler vs gerisi Rabbime emanet merak etme
İnşALLAH güzel olur doktor bana moralini bozma stres yapma diyo ama elimde değil ki işte 😢bakıyorum denedim gördüğüm ne varsa ama olmadı bu ilaçlar vitamin galiba onları yazdı doktor

X