gebe kalmak için diaformin

sanırım diaforminle gebe kalan olmamış...
ama içeriği aynı olan glukofen glifor v.b ilaçlarla çok gebe kalan var arkdaşım..
sadece bulunamayan noktalarda muadili olarak diaformini veriyorlar banada doktorum glukofen yazmıştı ama eczacı artık bu kalkıyor muadilini vercem demişti..
izin özü ben metforminle çok gebe kalan duydum ...eğer sorun sadece pko ise glisemik indeks diyetine uygunda beslenmeye çalışırsan ve birazda egzersizle pko illetine çelme takılabilir ben şuanda ilaçta ikinci ayımdayım ve diyette yapmaya çalışıyorum eğer gebe kalırsam burdan yazarım ...

rica ederim düzenli kullan ama.ilk hafta bulantı ishal fln olur ama gecer.rahatlıkla kullan doktorun vermiş.ben 66 kilodan 59a düştüm bu ilaçla ne yaptımsa veremedim.şimdi spor destekli süper veriyorum :KK34: inşallah sendede işe yarar.

bana da doktorum buün verdi velevela ne kadar zamanda verdin bu kiloyu?

Kizlar bu ilaci doktor bana da verdi midemi cok bulandiriyor ama hizli kilo verdiriyor bendede pco var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb arkadaslar bır kere dusuk yaptım 8 ay oldu hamıle kalamadıgım ıcın doktora gıttım.polıkıstıkover var bende.tahlıl falan yapılmadan seker ılacı verıcegını soyledı hamıle kalmam ıcın...bu ılacla gebe kalan varmı?eczacıda sasırdı ılk defa duyuyorum dedı.ilacı kullanmaya korkuyorum....
P.o. li kişilere verildiğini duymuştum. Peki özel değilse hangi sehirdesin vevde okto gittin?

X