Gebeliğe Hazırlık Gebelige hazırlık için yaptıklarım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik düşünüyorsanız folik asit öneriliyor genelde gittiğiniz bi hekim varsa alıp başlamanızı öneririm

Ayy inşallah ben de anne olurum. Henüz dr a gitmedik fakat bildiğimiz kadarıyla bi problem yok ikimizde de daha yeni deniyoruz ama ya bebeğimiz olmazsa diye bi korku var içimde her kadın yaşıyor mu acaba bu şüp
Bizimki 6ay sürdü nasip Allah ne zaman nasip ederse ozaman oluyor hiç gereksiz vesvese yapma daha yeni rahat olmaya çalış zor ama

Bulursanız buraya yazabilir misiniz bende denemek isterim arı sütü polen vs.
Eğri çayır markası varmış trendyolda satılıyor ona çok iyi dediler onu kullandığı ay hamile kalmış bir bayan fiyati 98 lira fiyatına çoğu kişi iyi diyor bana biraz pahalı geldi ama alacağım inşAllah işe yarar.

Kızlar çatlatma iğnesi sonrası bugün 10.günüm test yapayım dedim ama negatif. İğnenin etkisi geçmiş demek ki daha tutar mı bilmiyorum erken belki ama ilaç etkisiyle belki silik çıkar dedim o da yok

Valla sağlık problemi yoksa 1 kere denk gelse bile oluyor bana defalarca yediğim içtiğim denediğim hiç bir ay olmadı da 1 kere denediğimiz kardeşimin bizde kaldığı ay hamile kalmıştım. Akışına bırakın 15 dk yat yok kıpırdama yok uzan yok sabaha kadar yok şunu iç miç eğer sağlık sorunu yoksa hikaye

Hayırlısı diyelim o zaman

Ayy inşallah ben de anne olurum. Henüz dr a gitmedik fakat bildiğimiz kadarıyla bi problem yok ikimizde de daha yeni deniyoruz ama ya bebeğimiz olmazsa diye bi korku var içimde her kadın yaşıyor mu acaba bu şüpheyi
ben de bebeğim olmaz diyordum hep;4 yaşını doldurucak oğlum 2 ay sonra. Stres zorlaştırıyor gebeliği,sakin kalmaya çalışın..

9 ay deneyip artık vazgeçtiğimde hamile kaldım.

ne yumurtlama takip ettim ne de ilişkiden sonra yattım uyudum, aslında hamile kalmaya elverişli değildi hiçbir şey..

hormonlarınız, spermleriniz her şey sağlıklıysa akışını bırakın, yumurtlama bile takip etmeyin, olacağı varsa oluyor.

İnşallah kucağımız boş kalmaz diyelim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…