Gebeliğin İlk 3.Ayında Su Çiçeği

arkadaşlarım 09.06.2012 dogumumu yaptım çok şkür Rabbme bebeğimde şimdilik sağlık problemi yok .
inşallah böyle bir durum yasanmaz ama benim gibi bu durumu yasayan arkadaşlarım olursa bilgi için durumumuzu yazmak istedim
Rabbim kimseyi evladınla imtihan etmesin
saglıklı güzel hamilelikler ve sonrasında yavrularımızı saglıklı olarak kucagımıza almayı Mevlam hepmize nasip etsin

arkadaşlarım 09.06.2012 dogumumu yaptım çok şkür Rabbme bebeğimde şimdilik sağlık problemi yok .
inşallah böyle bir durum yasanmaz ama benim gibi bu durumu yasayan arkadaşlarım olursa bilgi için durumumuzu yazmak istedim
saglıklı güzel hamilelikler ve sonrasında yavrularımızı saglıklı olarak kucagımıza almayı Mevlam hepmize nasip etsin

Hayırlısı olsun....Allahım sağlıklı ömürler versin.

Öyle Bir Yere Konu Açmışsınız ki..
İçim Garip Oldu..

Neyse ki; Konu İlgili Başlığa Taşınmıştır..

Son düzenleme:
annem de bana hamileyken geçirmiş zamanın da sıkıntı olmamış sende de olmaması ne kadar güzel :)

daha önce nerelerdeydin arkadaşım....
resmen aklımı sıyıracaktım birilerine ulasıp olumlu birseyler duymak için
zor ve ender rastlanan bir durum olması dahada sıkıntı verici bir durumdu
çoksükür Rabbime ...
Rabbim her anneye saglıklı bir sekilde yavrusunu kucagına almayı nasip etsin

merhabalar PLNLTF. bayağı uzun bir zaman önce paylaştığınız bir mesaj olmasına rağmen belki görürsünüz diye şansımı denemek istedim. aynı konuyla ilgili başka bir arkadaşa daha mesaj yazdım. inşallah ikinizden birisine ulaşabilirim :)) bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirdiğinizi okumak beni çok mutlu etti. kızınıza ve size sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür dilerim. ben de 13 haftalık hamileyim ve yaptırdığım tetkikte su çiçeğine bağışıklığımın olmadığı anlaşıldı. tabi çok tedirgin oldum. çalışıyorum. sürekli toplu taşıma kullanıyorum. su çiçeğinin size nasıl bulaştığı konusunda bir fikriniz var mı acaba? belki kendimi korumak konusunda yol gösterici olabilir diye sormak istedim. umarım mesajım size ulaşır. şimdiden teşekkürler.

merhabalar PLNLTF. bayağı uzun bir zaman önce paylaştığınız bir mesaj olmasına rağmen belki görürsünüz diye şansımı denemek istedim. aynı konuyla ilgili başka bir arkadaşa daha mesaj yazdım. inşallah ikinizden birisine ulaşabilirim :)) bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirdiğinizi okumak beni çok mutlu etti. kızınıza ve size sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür dilerim. ben de 13 haftalık hamileyim ve yaptırdığım tetkikte su çiçeğine bağışıklığımın olmadığı anlaşıldı. tabi çok tedirgin oldum. çalışıyorum. sürekli toplu taşıma kullanıyorum. su çiçeğinin size nasıl bulaştığı konusunda bir fikriniz var mı acaba? belki kendimi korumak konusunda yol gösterici olabilir diye sormak istedim. umarım mesajım size ulaşır. şimdiden teşekkürler.
Merhabalar gmzklm hanım bende 20 haftalık gebeyim 16/17/18 haftalarımda su çiçeği geçirdim daha önce aşı olmamiştim ve ilk kez geçirdim her doktor başka bir şey söylüyor bende birilerinden benim gibi olan var mi diye araştırma yapıyordum size denk geldim umarım bulaşmamiştir size

daha önce nerelerdeydin arkadaşım....
resmen aklımı sıyıracaktım birilerine ulasıp olumlu birseyler duymak için
zor ve ender rastlanan bir durum olması dahada sıkıntı verici bir durumdu
çoksükür Rabbime ...
Rabbim her anneye saglıklı bir sekilde yavrusunu kucagına almayı nasip etsin
Merhabalar canım çok şükür zor durumları atlatmıssınız çok uzun zaman önce yazmıssınız ama belki görüp cevap verirsiniz diye yazıyorum bende birilerine ulaşıp olumlu bir seyler duymak için buraya geldim mesajımı görürseniz size bir seyler danışmak istiyorum

Merhabalar gmzklm hanım bende 20 haftalık gebeyim 16/17/18 haftalarımda su çiçeği geçirdim daha önce aşı olmamiştim ve ilk kez geçirdim her doktor başka bir şey söylüyor bende birilerinden benim gibi olan var mi diye araştırma yapıyordum size denk geldim umarım bulaşmamiştir size
Merhabalar su bade hanım. öncelikle çok çok geçmiş olsun. bebeğinizin ve sizin sağlıkla bu süreci atlatmış olmanızı diliyorum. geçmiş yıllarda hamilelikte su çiçeği geçirmiş iki kişinin mesajlarını gördüm sitede ve çok şükür ki her ikisinin mesajlarından da sağlıklı bebekler dünyaya getirdikleri anlaşılıyor. inanıyorum ki siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alacaksınız. ben bağışıklığım olmadığını öğrenince tedirgin oldum ve bulaşma yolları nelerdir, riskler nedir diye araştırmaya başladım aslında. size nasıl bulaşmış olabileceği konusunda fikriniz var mı acaba?

Teşekkür ederim canım benim tedirginliğim 20. haftadan önce su çiçeği geçirmiş olmam 20.haftadan sonra bebeğe zarar verme orani daha da azalıyormuş bu haftalarda %2 orani veriyorlar inşallah bütün benim gibi olan annelerle bu orana girmemiş olmayi çok istiyorum bana nerden bulaştiği konusuna gelirdek babam zona geçirdi uzak durmama rağmen ondan bulaştiğını düşünüyorum çünkü iki hastalığın virüsü aynıymıs kalabalık ortamlardan uzak durmaya ve maske takmaya el yıkamaya daha da özen göstermeni tavsiye edebilirim

Teşekkür ederim canım benim tedirginliğim 20. haftadan önce su çiçeği geçirmiş olmam 20.haftadan sonra bebeğe zarar verme orani daha da azalıyormuş bu haftalarda %2 orani veriyorlar inşallah bütün benim gibi olan annelerle bu orana girmemiş olmayi çok istiyorum bana nerden bulaştiği konusuna gelirdek babam zona geçirdi uzak durmama rağmen ondan bulaştiğını düşünüyorum çünkü iki hastalığın virüsü aynıymıs kalabalık ortamlardan uzak durmaya ve maske takmaya el yıkamaya daha da özen göstermeni tavsiye edebilirim
Sitedeki başka başlıklar altındaki mesajlardan anlaşıldığı kadarıyla PLNLTF hanım 20. haftadan önce su çiçeği geçirip, sağlıkla bebeğini dünyaya getirmiş çok şükür. İnşallah sizin de sağlıkla kucağınıza alacağınıza inanıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun, hepimizi korusun.

İnşallah canim inşallah bende sağlıcakla gelmesini çok istiyorum Allahım herkese nasip etsin sağ sağlım kucagına almayı keşke burda suçiçeğiyle yorum yazanlara ulaşabilsekte sorarbilsek

X