Gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiniz ne gibi belirtileriniz var

Ben pik den dolayı yapayım dedim çoğu insan pik den 10 gün sonra ikinci çizgiyi görmüş bugün 12.günüm benim
Anlıyorum.
Tabi siz bilirsiniz.
Bazısının erken çıkıyor bazısının geç çıkıyor ben belki 5 gün önce negatif çıkar sonra pozitif olur boşuna üzülmeyin diye dedim

İlk gebelik hersey normal tasinma bas donmesi tabak kirma asm test pozitif bulantı bulanti halsizlik bayılma ayılma yemek yapamama mutlu son 🤩
Ikinci gebelik hersey normal bi tuhaflık evde test pozitif hastane test pozitif bulantı bulantı kusma kusma cok kusma bulaşık yikayamama mutlu son 🤩
Ne esprili anlatım:)

İlk gebeliğimde belirti yaşamıştım ama hep negatif gördüğüm için hamileliğe yormamıştım erkende öğrenmedim zaten adetim 2 gün geçmişti. Uyku hali ve kasık batması en kuvvetli belirtilerdi.
İkincisinde ovulasyon testi kullandım çatlamanın olduğu gün birliktelik oldu, o günden 10 gün sonra belirti yaşamadan test yaptım silik çizgi görerek öğrenmiş oldum. Adet zamanımda başlayan koku hassasiyeti ve mide bulantısı oldu 3. Aya kadar.
Her iki hamileliğimde çok farklı ilerledi belirtilerin
Özelden yazdım size.

Benim belirtilerim şunlar idi:
Göğüs hassasiyeti acayip acıyordu değdikçe felan
Beyaz akıntı (yoğun bi şekilde idi)
Sık tuvalete çıkma (yarim saate bir belki daha az)
Istah açılması resmen doymuyordum
Bide kasik batması özellikle sol kasigım
Hayırlı olsun yavrunuz. Özelden yazdım.

Belirtilerim olmasa teste bile inanmazdım inanın daha önce defalarca yanlış pozitif görmüş biri olarak:) Ama heyecan falan yok üçüncü etkisi midir nedir bilemedim:) Valla çok zor şu durumda ama korunarak hamile kalmak ikinci kez başıma geliyor hayırlısı böyleymiş deyip geçerim büyük ihtimalle 😃
Göğüs hassasiyeti sertleşmesi gibi mi göğsün yoksa normal kıvamında ama hassas olması mı?

Göğüs hassasiyeti sertleşmesi gibi mi göğsün yoksa normal kıvamında ama hassas olması mı?
Bugün bata 5 kaldı adet öncesi olan göğüs hassasiyetim yok denicek kadar azaldı ilk defa başıma geliyor bir de ben kocakarı yöntemi çamaşır suyuyla testi denedim hamileysen kopururmus hemen yaptım ve yaptığım saniyede kopurmeye başladı ne kadar doğru bilemem tabi ve kasıklarımda hafif hafif ağrılar var

Az bir miktar büyüme ve uç sızlaması gibiydi canım ama kanamam başladı benim ya kimyasal oldu ya da mevsimsel olarak daha farklı yaşıyorum adetimi. Umarım sizin Allah gönlünüze göre verir :)

Adet gününde yaptım sonuç negatifti. Sabir ettim adetim 5 gün gecikti 6. Gün sabahı yaptım besbelli cıktı pozitifti😍 Belirti olarak kasıklarda ağrı ve göğüslerde hassasiyet vardı ve açık sari akıntı vardı 😊

Adet gününde yaptım sonuç negatifti. Sabir ettim adetim 5 gün gecikti 6. Gün sabahı yaptım besbelli cıktı pozitifti😍 Belirti olarak kasıklarda ağrı ve göğüslerde hassasiyet vardı ve açık sari akıntı vardı 😊
Adet günü negatifi görünce ümidiniz gitmedi mi yok diye?

Sonradan gecikme olduğu için mi tekrar test yapma gereği duydun?

X