Gebelik belirtileri kayboldu

batunur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
35
2
Çok korkuyorum arkadaşlar. ilk bebeğimiin 9 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için aldırmak zorunda kaldım. 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. kan testinde sonucu öğrendim. bütn gebelik belirtileri varken 3-4 gün kadar önce hepsini kaybettim. karnımda şişlik ve kasık ağrısıda hissetmiyorum. bulantı ve mide yanmalarımda kayboldu. hareketlerimde yani sağa sola dönüşlerimde zorlanma ve ağrıda hisetmiyorum. göğüslerimde ne büyüme nede sızı var. bebeğimin öldüğünü düşünmek bile beni delirtiyor.Çok korktuğum için dün doktora gittim. ultrasonla baktı. kesenin göründüğünü kalp atışları için erken olduğunu bir hafta sonra gel tekrar bakalım dedi kesenin 5 hafta 2 gün lük olduğunu söyledi. halbuki son adet tarihiyle hesaplanırsa bebişim 7 haftalık olmalıydı tm endişelerimi söyleyince düşük iğnesi ve 10gün yatak istiharati verdi. bu hafta nasıl geçecek bebişimin kalbini duymak istiyorum artık. korkumu yenemiyorum. benimle aynı durumları yaşsayanların desteğini bekliyorum

Allah yardımcın olsun cnm

ıyı dusun cnm pozıtıf ol bebegıne yansır bu

allahın ıznıyle saglıkla kucagına alırsın

dua et bol bol

canı oncelıkle endıselenme
olacagın onune gecılmıyor sakın davranmaya calıs
anlıyorum senı
hamılelık belırtısı her an olacak dıye bısey yok ınan
bende senın gıbı kackez belırtı yok dıye gıttım dr ama kalp atısı vardı sukur
beklemekten baska caresı yo hamılelıgın en sıkıntılı zmanı bu zmanlar
Allah yardımcın olsun

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bekliyorum ama çok endişeliyim ve de bu bende stres yapıyor. bu gerginliğin çocuğumada zarar verdiğini biliyorum ama kendime engel olamıyorum. Bu bebişimide kaybedersem artık yaşayamam aynı acıları tekrar yaşamak beni mahveder... Sabır Allah ım sabır ver Verdiğin canı nolur bana bağışla

senin adına çok sevindim ama bebişin ve kendin için iyi olmalısın. bu endişelerin sende stres yapıyor ve bebişine de zarar veriyorsun bunu istemiyceğini biliyorum. bu yüzden arkadaşım sakin ve selim davran benim daha bir bebişim yok ve olmasını çok istiyoruz.allahım sana bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. kendine dikkat et doktorun dediklerini harfiyen uygula sıkıntı stres senin ve bebişinin en büyük düşmanı onu ne kadar çok istediğini ve sevdiiğini düşün allaha dua et gönlünü ferah tut

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bekliyorum ama çok endişeliyim ve de bu bende stres yapıyor. bu gerginliğin çocuğumada zarar verdiğini biliyorum ama kendime engel olamıyorum. Bu bebişimide kaybedersem artık yaşayamam aynı acıları tekrar yaşamak beni mahveder... Sabır Allah ım sabır ver Verdiğin canı nolur bana bağışla

Üzülme canım, bende ilk kontrolden sonra hamilelik belirtileri kayboldu, senin gibi korktum, kendimi hiç hamile hissetmiyodum.Sonra eşime doktoru arattım. Dedim benim kasık ağrılarım durdu, hiç bi belirti yok hamile olduğuma dair.Hiç bişey hissetmiyorum dedim. Doktor güldü bize. İlaçlar etki etmiştir ondan kasık ağrıların falan kesilmiştir dedi. Çok iyi biliyorum o korkuyu o yüzden.Şimdi 4 aylık oldu kızımız. İnşallah seninkide benim gibidir. Aklına kötü şeyler getirme.

canım aslında ilk zamanlar pek hamilelik belirtisi olmaz.bizler hamilelik testinin pozitif olduğunu duyar duymaz hemen kendimizde belirti aramaya başlarız.en küçük şeyi belirti diye yorumlarız.ben keseyi 6.haftamda gördüm.7+6 günlüğkken kalp atışını duydum.hiç hamilelik belirtim yoktu.4.ayıma kadarda belirti olmadı.4.ayımdan sonra yavaş yavaş bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım.bende her an bebeğime birşey olacak korkusuyla yaşıyordum.üstelik 2 sefer yoğun kanamam oldu.ama bebeğim bana tutundu.sen istersen pamuktan döşeklerde yat,bebeğin gidecekse zaten gider.buna engel olamazsın.o yüzden stres yapma.bebeğinin sağlıklı olduğunu düşün hep ve hamileliğinin tadını cıkar.zaten cok erken bir gebelik.yolun başındasın daha.

Çok korkuyorum arkadaşlar. ilk bebeğimiin 9 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için aldırmak zorunda kaldım. 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. kan testinde sonucu öğrendim. bütn gebelik belirtileri varken 3-4 gün kadar önce hepsini kaybettim. karnımda şişlik ve kasık ağrısıda hissetmiyorum. bulantı ve mide yanmalarımda kayboldu. hareketlerimde yani sağa sola dönüşlerimde zorlanma ve ağrıda hisetmiyorum. göğüslerimde ne büyüme nede sızı var. bebeğimin öldüğünü düşünmek bile beni delirtiyor.Çok korktuğum için dün doktora gittim. ultrasonla baktı. kesenin göründüğünü kalp atışları için erken olduğunu bir hafta sonra gel tekrar bakalım dedi kesenin 5 hafta 2 gün lük olduğunu söyledi. halbuki son adet tarihiyle hesaplanırsa bebişim 7 haftalık olmalıydı tm endişelerimi söyleyince düşük iğnesi ve 10gün yatak istiharati verdi. bu hafta nasıl geçecek bebişimin kalbini duymak istiyorum artık. korkumu yenemiyorum. benimle aynı durumları yaşsayanların desteğini bekliyorum

Su an ayni durumu bende yasiyorum. Uzerinden uzun zaman gecmis ama acaba sizin durumunuz ne oldu?

Su an ayni durumu bende yasiyorum. Uzerinden uzun zaman gecmis ama acaba sizin durumunuz ne oldu?
Can'ım bende aynı durumdayım topik eski kimse cevap vermemiş sen ne yaptın Nasıl oldun benim dünden beri aniden bulantım ve afedersin kusmalarım kesildi sağa ve sola dönünce rahat yatamazdım o da geçti öncesinde 3 kürtajım var korkuyorum yine

Can'ım bende aynı durumdayım topik eski kimse cevap vermemiş sen ne yaptın Nasıl oldun benim dünden beri aniden bulantım ve afedersin kusmalarım kesildi sağa ve sola dönünce rahat yatamazdım o da geçti öncesinde 3 kürtajım var korkuyorum yine

Merhaba ben de 5+4 günlük hamileyim ilk başlarda göğüs ağrım kasık ağrılarım oluyordu şimdi hepsi bitti çok korkuyorum.Acaba siz ne yaptınız?

Benimde gebelik belirtilerim kayboldu zaten pek yoktu. Su an 8 haftalik hamileyim. Kendimi hic hamile gibi hissetmiyordum. Sonunda dayanamayip doktora gittim ve bebek gayet saglikliymis. Demekki belirtiler cok da onemli degil . Cevremde cok anne karninda bebek olumu yasadigim icin cok kaygiliydim. Allaha sukur iyiyiz

Benimde gebelik belirtilerim kayboldu zaten pek yoktu. Su an 8 haftalik hamileyim. Kendimi hic hamile gibi hissetmiyordum. Sonunda dayanamayip doktora gittim ve bebek gayet saglikliymis. Demekki belirtiler cok da onemli degil . Cevremde cok anne karninda bebek olumu yasadigim icin cok kaygiliydim. Allaha sukur iyiyiz

Çok şükür inşallah 9 ayınız sağ salim geçer.Ben de çok endişeliydim bütün belirtilerim birden geçmişti ama çok şükür ben de keseyi gördüm doktora gidip gelişimi de iyi dedi.Allah kimseyi o duyguları yaşayıp kaybetmekle sınamasın şu kadarcık zamanda bile alışıyor insan

Gunaydin kizlar gogus hassasiyetim kayboldu benim bulantim azaldi korkuyorum cesaretim kayboldu

selamun alekum kızlar Ben 13+5 gunluk hamileyim bi kaç gündür karnımı şişkinligi giti ğoslerimde fazla büyüme yok kasık ağrımda yok sadece bel ağrısı var normalmiki daha önce 9 hastayken bebeğimi kalbi durmuştu çok korkuyorum herşe allahtan tabiki yada banami öyle geliyo piskoloji karnımda büyümedi bu haftalarda buymesi lazımi bilgisi olan yazarsa sevinirim

Üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama şuan bende aynı durumdayım😔😔 ikizlerime 6 haftalık hamileyim sadece belimde ağrım kaldı. Daha önce 2düşüğüm var bebeklerimin kalbi durdu kontrolde öğrendim😔😔 2gündür sadece vücudumu dinliyorum ama gram belirtim kalmadı😔😔 nolursunuz yardım edin bişiler söyleyin🙏🙏 doktora 4 gün önce gittik keseler gelişmiş demişti.

Üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama şuan bende aynı durumdayım😔😔 ikizlerime 6 haftalık hamileyim sadece belimde ağrım kaldı. Daha önce 2düşüğüm var bebeklerimin kalbi durdu kontrolde öğrendim😔😔 2gündür sadece vücudumu dinliyorum ama gram belirtim kalmadı😔😔 nolursunuz yardım edin bişiler söyleyin🙏🙏 doktora 4 gün önce gittik keseler gelişmiş demişti.
Merhabalar uzun süredir yorum yok sizin nasıl devam etti a Ba, kasık agrım cokken bır anda yok oldu napacagımı bilemiyorum kalp atisi a kadar beklemekten baska caresıne yok ama delirecek gibiyim halsızlıgımde yok artık

Merhabalar uzun süredir yorum yok sizin nasıl devam etti a Ba, kasık agrım cokken bır anda yok oldu napacagımı bilemiyorum kalp atisi a kadar beklemekten baska caresıne yok ama delirecek gibiyim halsızlıgımde yok artık
O mesajımdan sonra gebeliğim devam etti canım korkma. 2hafta sonra bebeklerimden birinin kalbi durdu😔😔 1saat sonrada kontrolüm var yine heyecanlıyım😏😏 dünden beri kasıklarıma iğneler battı hep😔😔 allah yardımcımız olsun🙏🙏🙏

O mesajımdan sonra gebeliğim devam etti canım korkma. 2hafta sonra bebeklerimden birinin kalbi durdu😔😔 1saat sonrada kontrolüm var yine heyecanlıyım😏😏 dünden beri kasıklarıma iğneler battı hep😔😔 allah yardımcımız olsun🙏🙏🙏
Çok Tesekkurler dönüş için... Kontrol çok iyi gecer ınsallah korkmayın siz baya yol almıssınız hayırlısıyla guzel devam eder insallah... Ben şu an çok kötüyüm sag tafafımda sertlik ve agrı vardı saga sola dinlerken kalkarken hep orda bı yumru vardı sanki simdi hıc bısı yok hıc bısı cok rahat hareket ediyorum ve hıc bır belirtim kalmadı napıcam bılmıyorum... Anlatabıldım mı sızın s kasıkta bole bısı var mıydı bendekı gıbı

X