Gebelik belirtiniz ne zaman başladı ve belirtiler neydi ?? Hamişlerr buyrunuz❣️

İyiii cevapp😁😁😁 hemen hemen herkes belirtisiz hamile kalıyor gibiiğğ😒😊
Ama cidden öyle belirti yaşamadım üstüne gördüm ahanda gene geldi halam derken minnosumun yerleşme kanaması geldi yok yeaa değilimdir kesin adet olurum gene ped koyim dedim yok gelen giden.oylesine bir test yapim dedim anında belirdi 2 çizgi.istiyorsan insaALLAH seninde böyle olur😄

Ama cidden öyle belirti yaşamadım üstüne gördüm ahanda gene geldi halam derken minnosumun yerleşme kanaması geldi yok yeaa değilimdir kesin adet olurum gene ped koyim dedim yok gelen giden.oylesine bir test yapim dedim anında belirdi 2 çizgi.istiyorsan insaALLAH seninde
Ama cidden öyle belirti yaşamadım üstüne gördüm ahanda gene geldi halam derken minnosumun yerleşme kanaması geldi yok yeaa değilimdir kesin adet olurum gene ped koyim dedim yok gelen giden.oylesine bir test yapim dedim anında belirdi 2 çizgi.istiyorsan insaALLAH seninde böyle olur😄
Aminn.Sevinçten havalara uçardumm ya Rabbim bana da yaşatır inşallah o duyguyu❣️🤗🤗🤗❣️

Enfeksiyon olabilir.. Hamilelik mi bilmiyorum ama genelde adet olacakmış gibi kasıkta batlmalar göğüste hassasiyet oluyor hamilelik belirtilerinde.. 3 gün varsa adetine erken gebelik testi yapabilirsin

Bende karnımda şişlik bariz belliydi 2-3 cm durduk yere genişledi mesela.. adete doğru.. adet olacakmışım gibi beyaz şeffaf akıntım da oldu.. göğüs acıması klasik adet belirtilerim de devam etti.. sonrasında gelen hamilelik hissi.. eğer hamileyseniz hissediyorsunuz kızlar içinize resmen doğuyor..💕 kimyasal oldu benimkiler ama elbet bana tutunacak sağlıklı bebeklerimde olur inşaallah..:anneadayı::KK200:

Ya kızlar göğüslerim önceki gebeliğimde hassasiyeti olmuştu ama şimdi adetim iki gün geçti on gündür filan şişler normale göre epey şişler. İdrar kokum bi garipleşti. Enfeksiyonsa diye sağlık ocağna gitsem diyorum virüs vs meşgul etmek istemiyorum oraları da. Riske de girmek istemiyorum. Belirti olarak hassasiyet olmadan şişme olan filan var mı ? Bu koku olayı başından geçen ? On gün kadar önce hafif pembe kahve lekem oldu iki gün bi kaç damla. Öncekinde de olmuştu ama ben hiç bi belirtiyi ciddiye almayalı o kadar oluyor ki. Kistte leke yaPmıştı bi kere çünkü.

• Battan 10 gün önce göğüslerde hassasiyet ama her zamanki gibi değil sanki içinde sıvı dolu bir kütle varmış gibi (bata doğru azaldı)
  • Yine göğüslerdeki kahverengi bölgelerde kabarcıklar
  • Sağ bacağıma saplanan bi ağrı
  • İdrarda değişik koku
  • Bata 5 gün kala vajinada beyazımsı sadece ıslak hissettiren akıntı
  • Bir hafta önce özellikle çenede sivilce ama bata kadar geçti
  • Zaman zaman bel ağrısı
  • Eskiye nazaran uykuya düşkünlük

Adet olmadan kasıklarım çok az ağrıdı göğüslerim acırdı şeffaf ve sarı akıntım oldu bide aşırı gazım vardı

• Battan 10 gün önce göğüslerde hassasiyet ama her zamanki gibi değil sanki içinde sıvı dolu bir kütle varmış gibi (bata doğru azaldı)
  • Yine göğüslerdeki kahverengi bölgelerde kabarcıklar
  • Sağ bacağıma saplanan bi ağrı
  • İdrarda değişik koku
  • Bata 5 gün kala vajinada beyazımsı sadece ıslak hissettiren akıntı
  • Bir hafta önce özellikle çenede sivilce ama bata kadar geçti
  • Zaman zaman bel ağrısı
  • Eskiye nazaran uykuya düşkünlük
Merhaba yazdığınız belirtiler bende var adetime 10 gün var daha ama bende de aynı belirtiler var yalnız ben daha önce dış gebelik geçirdim bir tüpüm yok diğerinde de olma ihtimali var o yüzden korkuyorum sizin sağlıklı bir gebelik değil mi ?

Merhaba yazdığınız belirtiler bende var adetime 10 gün var daha ama bende de aynı belirtiler var yalnız ben daha önce dış gebelik geçirdim bir tüpüm yok diğerinde de olma ihtimali var o yüzden korkuyorum sizin sağlıklı bir gebelik değil mi ?
İlk hamileliğim de hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Bunu daha bu sabah idrar testiyle öğrendim daha resmiyete kavuşturamadım. Herhangi bir sağlık problemim yok kendimi iyi hissediyorum, adet sancısı gibi şeyler de yok. Ama ayıptır söylemesi aşırı ötesi gaz var sancısı yok ama gece gündüz hiç durmayan bir gaz. :olamaz:

İlk hamileliğim de hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Bunu daha bu sabah idrar testiyle öğrendim daha resmiyete kavuşturamadım. Herhangi bir sağlık problemim yok kendimi iyi hissediyorum, adet sancısı gibi şeyler de yok. Ama ayıptır söylemesi aşırı ötesi gaz var sancısı yok ama gece gündüz hiç durmayan bir gaz. :olamaz:
Anladım hayırlısı olsun inş bende daha 10 gün var yumurtlamadan beridir kasıklarım sızlıyordu 2 gündür sol kasığıma bir ağrı girmiş sabit bir ağrı dokununca ağrıyor sizde de öyle miydi

X