Gebelik belirtisi olabilir mi ?

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
296
Merhaba arkadaşlar benim bat 20 Mayıs yumurtlama 5 mayisti ama yumurtlamadan 4 gün sonra göğüslerim ağrımaya özellikle sol taraf ve dokununca acımaya başladı bir kac gün sürdü geçti anlamadım ne oldu afedersiniz şimdi uç kısımlarına dokununca açıyor bu durumu yaşayan var mi? Mart'ta kimyasal yasadim yumurtlamadan 1 hafta sonra yerleşme kanaması olmuştu ancak o zaman göğüs hassasiyeti başlamıştı yani bata 3,4 gün kala

5 mayıssa dollenme sonrası 7. gun olur tabı ovulasyon takıbı yapıldıysa kesın 5 mayıssa aksı halde daha erken yumurtlamıs da olabılıyosun=). ovulasyondan sonra progesteron salgılanmaya basladıgı ıcın memede hassasıyet dolgunluk yasanır.acır dokunamazsın bıle bazen bazısı adetten 10 gun once yasamaya baslar bazısı 3 4 gun.. hıc yasamayan da var tabı. dollenen yumurta 6 ie 10 gun arası rahme yerlesıyo ve bhcg yerlestıkten sonra salgılanmaya baslıyo yanı genellenmeyle 8. 9. gunde tespıt edılebılır kanda ve bazen erken gebelıkte.. rabbım hayırlıısnı versın ınsallah.

Sag taraf geçti ama solun ağrısı ddvam ediyor:/ özellikle yan tarafında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…