Gebelik belirtisi olabilir mi ?

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
296
Merhaba arkadaşlar benim bat 20 Mayıs yumurtlama 5 mayisti ama yumurtlamadan 4 gün sonra göğüslerim ağrımaya özellikle sol taraf ve dokununca acımaya başladı bir kac gün sürdü geçti anlamadım ne oldu :KK43: afedersiniz şimdi uç kısımlarına dokununca açıyor bu durumu yaşayan var mi? Mart'ta kimyasal yasadim yumurtlamadan 1 hafta sonra yerleşme kanaması olmuştu ancak o zaman göğüs hassasiyeti başlamıştı yani bata 3,4 gün kala

Merhaba arkadaşlar benim bat 20 Mayıs yumurtlama 5 mayisti ama yumurtlamadan 4 gün sonra göğüslerim ağrımaya özellikle sol taraf ve dokununca acımaya başladı bir kac gün sürdü geçti anlamadım ne oldu :KK43: afedersiniz şimdi uç kısımlarına dokununca açıyor bu durumu yaşayan var mi? Mart'ta kimyasal yasadim yumurtlamadan 1 hafta sonra yerleşme kanaması olmuştu ancak o zaman göğüs hassasiyeti başlamıştı yani bata 3,4 gün kala
5 mayıssa dollenme sonrası 7. gun olur tabı ovulasyon takıbı yapıldıysa kesın 5 mayıssa aksı halde daha erken yumurtlamıs da olabılıyosun=). ovulasyondan sonra progesteron salgılanmaya basladıgı ıcın memede hassasıyet dolgunluk yasanır.acır dokunamazsın bıle bazen bazısı adetten 10 gun once yasamaya baslar bazısı 3 4 gun.. hıc yasamayan da var tabı. dollenen yumurta 6 ie 10 gun arası rahme yerlesıyo ve bhcg yerlestıkten sonra salgılanmaya baslıyo yanı genellenmeyle 8. 9. gunde tespıt edılebılır kanda ve bazen erken gebelıkte.. rabbım hayırlıısnı versın ınsallah.🤲🤗

Sag taraf geçti ama solun ağrısı ddvam ediyor:/ özellikle yan tarafında

X