Gebelik duyurusu: Yeni gelenler

ben iki düşük yaptım . suan hamileyim. Adet günüm yarın ve kanda beta 630 çıktı fakat doktorum hala hamilesin demiyor yarın yıne test yapılım dedi. Normal mı sizce bilgisş olan lütfen yardımcı olsun
Canım nasıl gidiyor, benim testlerde de 9 çıktı iki gün sonra da 17 çıktı, bana da hamilesin demiyor doktorlar hâlâ, senin kese görüldü mü? Kalp atışı duyuldu mu?

Kızlar acil bir konu hakkında bilgisi olandan yardım istiyorum.eşim bizim 12 yıldır bebeğimiz olmuyor.eşimin Dr gitti geçen hafta o da Varikosel var dedi.olmama sebebi bu olduğunu söyledi, aranızda bu rahatsızlığı yaşayıp tedaviden sonra gebe kalan varmı.cvp verirseniz çok sevinirim.şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Canım nasıl gidiyor, benim testlerde de 9 çıktı iki gün sonra da 17 çıktı, bana da hamilesin demiyor doktorlar hâlâ, senin kese görüldü mü? Kalp atışı duyuldu mu?
telaş yapmayın benım ılk 69 cıktı 3 gun sonra 2500 cıktıyınede hamılesın demıyordoktorlar:)normal kalp atısı ve kese gorulmeden demıyorlar aslında bır bakıma umut vermıyolar

Çok sağol canım, tam da kahve telvesi renginde iki damla kan geldi bugün, birazdan doktora gidecem inşallah
Korkma ben de bir arkadaş dan duydum telve gibi koyu renk demişti benim de ilk gebeliğim çok da tecrübeli sayılmam ben de kaman olmadı 6 haftalık benim ki. Ama çok akntım var kana ma da olsa hemen telaş etmek doğru değil içinizdeki minik kalpleri düşünelim canım onlarda etkilenir üzülür

Bana ilk gebeliğimi hatırlattı silik çizgi çıkmıştı eşime silik çizginin de gebelik olduğunu ertesi gün kan verip sonucu bekliyelim dedim gorumcemin hemşirelik yaptığı hastanede kan testi verdik sonuçları alır almaz eşimi aramış yengem hamile diye eşim beni aradı ağlamaktan konuşamadı telefonda :KK48:Çok güzel bir duyguydu ama kürtajla sonlandı 9 ay geçti üstünden inşallah rabbim bir daha nasip eder o mutluluğu ve kucağıma almamı her ay bekliyorum inşallah bir gün olur

Bana ilk gebeliğimi hatırlattı silik çizgi çıkmıştı eşime silik çizginin de gebelik olduğunu ertesi gün kan verip sonucu bekliyelim dedim gorumcemin hemşirelik yaptığı hastanede kan testi verdik sonuçları alır almaz eşimi aramış yengem hamile diye eşim beni aradı ağlamaktan konuşamadı telefonda :KK48:Çok güzel bir duyguydu ama kürtajla sonlandı 9 ay geçti üstünden inşallah rabbim bir daha nasip eder o mutluluğu ve kucağıma almamı her ay bekliyorum inşallah bir gün olur
inşallah tekrar tadarsın cnm benim allahım hayırlısını versın sorunsuz sağlıkla ınsallah bızde ugrastık baya olmadı 1 yıla yakın ama tedavıdeolmadım akısına bıraktık.bır baktık hamıleyım 6 haftalık

inşallah tekrar tadarsın cnm benim allahım hayırlısını versın sorunsuz sağlıkla ınsallah bızde ugrastık baya olmadı 1 yıla yakın ama tedavıdeolmadım akısına bıraktık.bır baktık hamıleyım 6 haftalık

X