Gebelik duyurusu: Yeni gelenler

Prima Marka Elcisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
134
171
44
Gebelik duyurusunu bile kazara yapan şu annenin hikayesini okuyun… Ardından gelen sürpriz de çok heyecanlı.

“Hamileliğin ilk belirtilerini fark ediyordum. Ama teknik olarak gebelik testi yaptırmaya hazır değildim o gün. O yüzden kendim bir test alıp, uyguladım. Testin üzerinde geciken periyoddan bir hafta önce gebe olup olmadığınızı tespit edebileceği yazıyordu.

2 Mayıs 2012 sabahı kalktım, bir test alıp uyguladım ve beş dakika beklemesi için banyoya bıraktım.

Ben beklerken eşim de duş alıyor ve işe gitmeye hazırlanıyordu.Yatağa dönüp eşimin işini bitirmesini beklemeye başladım. Bir yandan da gebe olduğumu ümit ediyordum.

Banyonun kapısını açıp bana bakan eşimin yüzündeki ifadeyi gördüğüm o anı hiç unutmayacağım. Gözlerinde kocaman heyecan ışıltılarıyla bana sordu: Bu test senin gebe olup olmadığını mı tespit ediyor? Evet dedim, onu ölçüyor.

Yataktan fırladım ve banyoya koştum.
pregnancy-announcement_autmn_surprise.jpg

Eklentiler

• pregnancy-announcement_autmn_surprise.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten cok heyecan verici yaaa. Arkadaşlar dun bnim tup bebek transferim oldu. Inşallah sonuc pozitif cikar. Cok merak ediyorum. Gecmez gibi bu 12 gun
insallah canım cok guzel olur her sey senin icin dua edicem senin icin sende benim icin et olur mu kulun kula duası kabul olurmus. Bebisimi sag saglim kucagıma alayım

Guzel yavrum icin tercih edecegim en oncelikli bebek bezi markasi.. Kendi bebekligimden simdi kendi bebegime cok baska bi duygu.

Sevgili hamile arkadaşlarım tüp bebek tedavisindeyim önümüzdeki hafta transfer olacak.şu mübarek cuma günü bana birer tane ayetel kürsi okurmusunuz?Allah razı olsun şimdiden.ismim esra esra niyetine derseniz sevinirim.
Rabbim önünü apaçık etsin İnşAllah canım... Bütün aşamaları hayırlısı ile atlatıp o güzel haberi tez zamanda alırsın İnşALLAH.....Amiiiiiinnnnn...

Merhaba arkadaşlarım ben 3 buçuk aylık evliyim ve bebek istiyorum takvime göre hastalığıma 1 gün var ama 15 gündür görüşlerimde şişlik midemde bulantı var aşırı hassasım acaba hamilemiyim ya

Gebelik duyurusunu bile kazara yapan şu annenin hikayesini okuyun… Ardından gelen sürpriz de çok heyecanlı.

“Hamileliğin ilk belirtilerini fark ediyordum. Ama teknik olarak gebelik testi yaptırmaya hazır değildim o gün. O yüzden kendim bir test alıp, uyguladım. Testin üzerinde geciken periyoddan bir hafta önce gebe olup olmadığınızı tespit edebileceği yazıyordu.

2 Mayıs 2012 sabahı kalktım, bir test alıp uyguladım ve beş dakika beklemesi için banyoya bıraktım.

Ben beklerken eşim de duş alıyor ve işe gitmeye hazırlanıyordu.Yatağa dönüp eşimin işini bitirmesini beklemeye başladım. Bir yandan da gebe olduğumu ümit ediyordum.

Banyonun kapısını açıp bana bakan eşimin yüzündeki ifadeyi gördüğüm o anı hiç unutmayacağım. Gözlerinde kocaman heyecan ışıltılarıyla bana sordu: Bu test senin gebe olup olmadığını mı tespit ediyor? Evet dedim, onu ölçüyor.

Yataktan fırladım ve banyoya koştum.

Devamını okumak için tıklayın
Muhteşem ❣

Bayanlar bi bakabilir misiniz? Yükledigim fotoya dogru mu goruyorum diger forumda da paylastim sizlerde biseyler soyleyebilir misiniz ? Cok merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_2423.JPG
    IMG_2423.JPG
    18,8 KB · Görüntüleme: 146
Bayanlar bi bakabilir misiniz? Yükledigim fotoya dogru mu goruyorum diger forumda da paylastim sizlerde biseyler soyleyebilir misiniz ? Cok merak ediyorum
İkinci çizgi görünüyor canım tebrik ederim kan tahlili yaptır hemen sanırım çok Yen'i Benimde böyleydi

ben iki düşük yaptım . suan hamileyim. Adet günüm yarın ve kanda beta 630 çıktı fakat doktorum hala hamilesin demiyor yarın yıne test yapılım dedi. Normal mı sizce bilgisş olan lütfen yardımcı olsun

IMG-20170110-WA0000.jpg
arkadaşlar bi bakarmsn ben anlamadm yeni kurtaj oldum ve adetim geçti ve çok istiyorum ama emn dglm sprel taklidi kürtajdan snra yorumlarınızı bekliyorum

X