Gebelik ikiz olabilir mi?

Kızlar benim ikizler suan 6+3 oldular. Dün doktora gittik birisi karından göründü kalp atisida duyuldu ama diğerinin sadece kesesi göründü. Vajinal baktık orada da minicik göründü kalp atisida cansizdi doktor aralarında fark var dedi. Umutsuz konuştu gibi. Büyük olan 6+3 günlük 5.8 mm ölçüldü. Küçük olanda 5+5 günlük 2.1 mm ölçüldü. Sizce umut varmi🥺🤲

Eklentiler

• IMG_20230310_180817.jpg
    IMG_20230310_180817.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar benim ikizler suan 6+3 oldular. Dün doktora gittik birisi karından göründü kalp atisida duyuldu ama diğerinin sadece kesesi göründü. Vajinal baktık orada da minicik göründü kalp atisida cansizdi doktor aralarında fark var dedi. Umutsuz konuştu gibi. Büyük olan 6+3 günlük 5.8 mm ölçüldü. Küçük olanda 5+5 günlük 2.1 mm ölçüldü. Sizce umut varmi🥺🤲
Kizlar yokmu yorum yapicak kimse

Sonuç ne oldu bebeklerin ikisi de sağlıklıdır inşallah

Kızlar meraba herkese.. kısaca ben size durumu ozetleyimm.
Adetime tam 8 gün varken evde kaset test yaptım ve silik şekilde pozitif çıktı. Daha sonra adetime 6 gün kala ise kan verdim sonuç 90 çıktı. Ara ara kan vermeye devam etmeye başladım ve şuan adetim geceli üçüncü gün sabahina sonuç 2216....
Dün de doktora gittim karından ultrasonla baktı değer 1800 civarı iken bakmış oldu yani ve kese görüyorum ufaktan belli dedi. Benim size sormak istediğim ise şu..
Sizce adete 6 gün kala 90 çıkması ile başladı adet 3 gün geçince 2216 olması ve 4+4 iken ufakta olsa karından kese görünmesi. Sizce de adet uç gün geçince 2216 değer cokmu ? 4+4 te karından kese görünmesi normal mi? Sizce ikiz olabilir mi?
Hayırlı olsun olabilir kese gorune bilir ama ikiz demek için Cok erken bence yükselişinde normal bence

X