Gebelik kesesi adetiniz geçtikten kaç gün sonra göründü?

Canım sakın evlenmeden yapma. Hamilelik çok zor bir süreç. Düğününden bile birşey anlamazsın. Ben şuan 2.5 aylık hamileyim. O kadar zormuş ki. Kafamı gördüğüm yere atıyorum. Mide bulantısı kusma halsizlik hayattan zevk alamıyorsun. O halde düğün hazırlığı asla yapamazsın. Bayılır kalırsın valla. Önce düğününü yap acele etme kuzum. Herşeyin sırası var. Bir ev hazırlığı hevesini al mutluluğuna bak. Çocuk yapma odaklı ilişki de çocuk zor oluyor. Önceliğiniz o olmasın sırası gelince o da olur inşallah. Sadece küçük bir tavsiye her zaman düğünün olmayacak zevk almaya bak 🤷🏼‍♀️
canım merhaba gebeliğin nasıl gidiyor. benim sıkıntılarım çoğaldı. sağ kalcamda bıçak kesmesi gibi ağrı var beslenme konusunu nasıl hallediyorsun.

4 4.5 haftalıkta görmüştüm ben. Benimde geç döllenmeydi. 6 6.5 da ise hem bebeği hem kalbini duymuştum. Bir hafta geriden geliyorum mesela ben. Takma kafana sakince bekle varsa zaten gözükecektir. Hakkında hayırlısı olsun
Geç döllenme nasıl oluyor? Ilıskıden sonra adet gibi kanama oldu ama gene de süphelenip kan testi verdim kanama bittikten 5 ve 9 günn sonra ıkısı de negatıf. Ilıskıden de 26 ve 30.gün yaptırdım. Sizce cıkar mıydı gec dollenme olsa da sonucta kanama yasandıktan sonra yaptım

Arkadaşlar herkese merhaba. Son adet tarihim 25 Ağustos. 8 Eylül de yumurtlama tarihim. 15 Eylül'de biontek birinci doz aşı oldum. 22 Eylül'de adet olmam gerekiyordu olmadı. 27 Eylül'de idrar testim pozitif ve kan tahlilim Beta HCG 216 çıktı. İlk doktorum vajinal ultrason yaptı iki defa bisey göremedi. ikinci doktora da 5 Ekim'de gittim çok küçük bir kese gördüğünü söyledi. Size sorum şu gebelik hesaplamalarına göre eğer hamile isem 6h 2g gibi gün sayısı gösteriyor. Sizce iki doktorunda net bişey söyleyemeyip görmemesi tesadüf mü? sizin deneyimlerinizi de dinlemek isterim.
Merhaba şu an doğurmuş olman gerekiyor. Aylar önce yazdığın bu mesajla şu an seninle aynı durumu yaşayan birine yardımcı oldun. Allah hayırlı bir evlat eylesin 🙏🏻❤️

X