Gebelik ovülasyon testiyle belli olur mu

selvi _bdr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
55
11
25
Merhaba arkadaşlar. Bu uygulamaya yeni geldim. 12-13-14 martta yumurtlamam oldu ertesi gün çatlama oldu. Bugün gebelik testi yaptım silik çıkmıştı ikincisini yaptım net çıkmadı ama ovülasyon testi silik çıktı. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Birkaç gün önce sırtımda kasıklarımda ağrı vardı bilemiyorum sizlere sormak istedim bu durumu yaşayan oldu mu bozuk test gibi görünen gebelik testi zaten başında yazıyor HCG diye. Diğeri ise ovülasyon testi adetime ise bir hafta var.

Eklentiler

• 898310EC-987D-42B1-AF5E-423C6B4289F6.jpeg
    898310EC-987D-42B1-AF5E-423C6B4289F6.jpeg
    165,6 KB · Görüntüleme: 209
  • EE3969D5-F6D7-419D-A5F1-1A9A7C87F6B4.jpeg
    EE3969D5-F6D7-419D-A5F1-1A9A7C87F6B4.jpeg
    202,3 KB · Görüntüleme: 207
Aynı durumdayız. Benimde 12-13-14 ovülasyon testi pozitif ve çatlama . Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün 1 hafta var reglime 1 hafta sonra yenilicem bakalım. Hakkımızda hayırlısı

Aynı durumdayız. Benimde 12-13-14 ovülasyon testi pozitif ve çatlama . Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün 1 hafta var reglime 1 hafta sonra yenilicem bakalım. Hakkımızda hayırlısı
Aynen hakkımızda hayırlısı 😊Benim birkaç gün önce sırtım çok ağrıyordu baya kötüydüm bilmiyorum gebelik belirtisi de olabiliyor sizde ağrı hassasiyet oldu mu peki?

Bu arada benim ovülasyon testi şuan hep pozitif gösteriyo gebelik negatif. Benimde kafam allak bullak

Aynen hakkımızda hayırlısı 😊Benim birkaç gün önce sırtım çok ağrıyordu baya kötüydüm bilmiyorum gebelik belirtisi de olabiliyor sizde ağrı hassasiyet oldu mu peki?
Benimde kasıkda yumurtlama gününden itibaren şuanda olmakla beraber ağrı mevcut. Gögüs ucum ara ara sızlıyo kaşınıyo. Baş dönmem var 3-4 gündür bide gariptir sanki metal bişey emmişim gibi ağzımda hep metal tadı var. Araştırdım gebelik belirtisi yazıyo bi çok yerde amaaa işte…

Benimde kasıkda yumurtlama gününden itibaren şuanda olmakla beraber ağrı mevcut. Gögüs ucum ara ara sızlıyo kaşınıyo. Baş dönmem var 3-4 gündür bide gariptir sanki metal bişey emmişim gibi ağzımda hep metal tadı var. Araştırdım gebelik belirtisi yazıyo bi çok yerde amaaa işte…
Evet belirtiler aynı hemen hemen bende öyleyim ama bilemiyorum hayırlısı hakkımızda 🫶

Benim kafam çok karışık bu testler gebelik tetsimi yoksa avulasyon testimi bugün erken gebelik testi yaptım bişi çıkmadı diğer testi aldım çizgi çıkıyor yemin ederim kızlar kafayı yedim benn bisi anlamdım lütfen biri bana yardımcı olusun kafayı yecemm

Regli olacak gibiyim de göğüs uçlarım çık ağrıyor sızlıyor ayırt edemiyorum gebelik belirtisini değil mi bakalım 3 gün içinde benimde olmam lazım

Regli olacak gibiyim de göğüs uçlarım çık ağrıyor sızlıyor ayırt edemiyorum gebelik belirtisini değil mi bakalım 3 gün içinde benimde olmam lazım
Bugün iyice emin oldum bel ağrım şiddetlendi bacaklarıma vuruyo artık. Yarında kayınvalidemler geliyo kan vermeye gidicektim 🤦🏻‍♀️ 29’una ramdevu aldım. Hamile değilsem kesin menapoz bu 😂😂😂 reglyle alakası yok çünkü 🤦🏻‍♀️

X