Gebelik ovülasyon testiyle belli olur mu

Bugün iyice emin oldum bel ağrım şiddetlendi bacaklarıma vuruyo artık. Yarında kayınvalidemler geliyo kan vermeye gidicektim 🤦🏻‍♀️ 29’una ramdevu aldım. Hamile değilsem kesin menapoz bu 😂😂😂 reglyle alakası yok çünkü 🤦🏻‍♀️
Anladım. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım 💖

Dün yaptım. Ama bilmiyorum testmi bozuktu anlamadım. Gönderilerden baka bilir misiniz acaba.
Baktım şimdi inş bozuk değildir ama net gibi kan vermek en mantıklısı. Bende 3 gün önce erken gebelik testi yapmıştım negatifti 🥸 bekliyorum bakalım . Senin adına sevindim ama 🥰

Baktım şimdi inş bozuk değildir ama net gibi kan vermek en mantıklısı. Bende 3 gün önce erken gebelik testi yapmıştım negatifti 🥸 bekliyorum bakalım . Senin adına sevindim ama 🥰
Şuan
1 saat önce kan testi yapmaya gittim acile bekliyorum💜Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🦋

Hiç üzülme kafana da takma. Bu ay gelesi yokmuş demekki . Bende 1-2 ay ara vermeye karar verdim psikolojimi bozdu bu durum
Haklısınız. 💜Regli dönemimdeki her durumu ona yordum ama testlerde beni yanılttı. Övülasyon testinden devam edicem. Siz ovülasyon testi kullanıyor musunuz

Haklısınız. 💜Regli dönemimdeki her durumu ona yordum ama testlerde beni yanılttı. Övülasyon testinden devam edicem. Siz ovülasyon testi kullanıyor musunuz
kullanıyorum ama bu ay bi ara vericem.. o testleri kullanınca otomatik kafa oraya gidiyo takip ediyorum ister istemez 😂 doktor randevusunu bekliyorum şuan yeniden bi kontrolden geçiyim.

kullanıyorum ama bu ay bi ara vericem.. o testleri kullanınca otomatik kafa oraya gidiyo takip ediyorum ister istemez 😂 doktor randevusunu bekliyorum şuan yeniden bi kontrolden geçiyim.
Hangi markanın testini kullanıyorsunuz. Ben bir gebenin günlüğünden almıştım da ondan sordum

Artı med kullanmıştım benim ilk ay denememdi bu ovülasyon testini . Bu ay daha almadım henüz ama innovita en hassas oymuş bidahakine onu denicem
Benim de ilk denememdi. İnnovitayı nerden bulabiliriz peki eczaneler dışında netten satılıyor mu

Dün adet olmam gerekiyordu normalde ama olmadım dün adet olacakmışım gibi sancı geliyordu arada sırada yarın olurum dedim bugünde olmadım evde lh testi vardı onu yaptım görselini ekleyeceğim. ( niyetliydim ilk idrarla yapmadım ikinci idrarla yaptım etkisi var mı bunlar bilmiyorum )

Eklentiler

• IMG_3194.jpeg
    IMG_3194.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 148
Dün adet olmam gerekiyordu normalde ama olmadım dün adet olacakmışım gibi sancı geliyordu arada sırada yarın olurum dedim bugünde olmadım evde lh testi vardı onu yaptım görselini ekleyeceğim. ( niyetliydim ilk idrarla yapmadım ikinci idrarla yaptım etkisi var mı bunlar bilmiyorum )
Çift çizgi yumurtlamışsınız.

Bazen iki defa yumurtlama olabiliyor erken gebelik testi alın yapın. Geçen ay beni çok yanılttı ovülasyontesti böyle

Dün adet olmam gerekiyordu normalde ama olmadım dün adet olacakmışım gibi sancı geliyordu arada sırada yarın olurum dedim bugünde olmadım evde lh testi vardı onu yaptım görselini ekleyeceğim. ( niyetliydim ilk idrarla yapmadım ikinci idrarla yaptım etkisi var mı bunlar bilmiyoru

X