Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Benim bu ikinci ayım geçen ay nasip olmadı biraz da geç karar vermiştik zaten 😇 benim tiroid yüksekliğim vardi çok şükür ilaçla önce onu düşürdük. Detaylı kan tahlili verdim eksik bir şey varsa takviye almak için. Doktorum gebelik düşündüğüm için folik asit takviyesi verdi bir de demirim düşüktü ona başladım, tiroid ilacı zaten kullanıyorum 😇 onun dışında kadın doğuma gittim ve vajinal muayene oldum bir sıkıntı var mı diye düzenli gidiyordum aslında smear testi de vermiştim ağustosta çok şükür temizdi 💜 onun dışında her gün spor yaptım YouTube dan bakabilirsiniz leslie yaptım her gün mutlaka hareket etmeye çalıştım, yine her gün 2 litre su içtim paketli gıda VS hiç yememeye çalıştım sağlıklı yumurta gelişmesi için bunları yaptım 💜 meyve sebze tükettim bol bol avokado özellikle chia keten tohumu VS 💜 bunların kesinlikle etkili olduğunu düşünüyorum hareket bereket ya 😅😅 bir de ovulasyon testi kullandım geçen ay da kullanmıştım innovita test kesinlikle tavsiye ederim bence çok hassas 💜💜 kusura bakmayın uzun yazdım 🥹🥹
deneyimleriniz benim için çok değerli ne kusuru. çok teşekkür ederim acaba hangi folik asiti kullanmıştınız

Ben sadece kan verdim canım ya henüz doktora gitmedim. Kesenin oluşmasını bekliyorum haftaya gideceğim doktora. Bence sonuç iyi önemli olan artış oranı. Ben perşembe tekrar kan vereceğim artış oranını gözlemlemek için şu an ultrasonda zaten görünmez o yüzden doktora gitmedim 😇
Ben dedim acaba sağlık ocağındaki doktor bir şey demiş mıdır kuzum ondan sordum ben de yarın gideceğim nasipse inşallaha artış olmuştur

Merhaba arkadaşlar, bu ay ilk aşılamamı yaptırdım. 13 mayıs gece 23.30 catlatma ignesi vuruldu, 15 mayısta aşılama yapıldı. Henüz bugun 6.günüm bitti ama çok merak ediyorum test yapmak için gün sayıyorumm. Kasık ağrım ve bel ağrım baya var, birde arada bacagima kadar vuran ağrılar oluyor. Birde biraz sanki ani hareket etmisim gibi kasığımda batma mı desem acı mi desem biseyler oluyor. Sürece çok yeni başladım baya tecrübesizim. Sizlerde ne gibi belirtiler olduu. Bir de nasil sabrettiniz test yapmadann 🙃

benim de bata son üç gün ama hiç belirtim yok hala😂🥲
Canım döllenmeye bağlı değişebilir. Benimde belli belirsiz bir çizgim vardı bat tarihi gelince hepsi koyulaşıyor kan değeri artıyor. Be gebeyim ama hala belirtim yok o yüzden belirtiye göre ilerleme :)

Canım döllenmeye bağlı değişebilir. Benimde belli belirsiz bir çizgim vardı bat tarihi gelince hepsi koyulaşıyor kan değeri artıyor. Be gebeyim ama hala belirtim yok o yüzden belirtiye göre ilerleme :)
beş gün kala test yaptım negatif çıktı umudumu yitirmiyorum tabiki ama bu ay da başarısız sanırım benim🥹🥲 senin durumun nasıl oldu canım hcgni takip ediyor musun

beş gün kala test yaptım negatif çıktı umudumu yitirmiyorum tabiki ama bu ay da başarısız sanırım benim🥹🥲 senin durumun nasıl oldu canım hcgni takip ediyor musun
Kuzum 5 gün önce erkenmiş ya benimde 5 gün önce negatifti. 3 gün önce çok silik gördüm o yüzden umudunu kaybetme yinede. Bugün tekrar kan verdim bakalım yükselmiş mi takipteyim 😇

Kuzum 5 gün önce erkenmiş ya benimde 5 gün önce negatifti. 3 gün önce çok silik gördüm o yüzden umudunu kaybetme yinede. Bugün tekrar kan verdim bakalım yükselmiş mi takipteyim 😇
ay süper inşallah sağlıkla ilerler. burda birilerinin gebelik haberini almak beni çok mutlu ediyor ya🥳 bu arada kaç yaşındaydın canım

ay süper inşallah sağlıkla ilerler. burda birilerinin gebelik haberini almak beni çok mutlu ediyor ya🥳 bu arada kaç yaşındaydın canım
29 yaşındayım canım ilk gebeliğim. İnşallah seninde güzel haberlerini alırız :) sen kaç yaşındasın?

bu arada test yapmayı düşünmüyorum ya adetim geçerse ancak o zaman yaparım az kaldı zaten... ben 24 yaşındayııım
Bat tarihinizde zaten daha koyu çıkar emin olurunuz ben erken yaptığım için kararsız kalmıştım silik çizgide :) yaşınızda genç daha vaktinizde var dert etmeyin stres yapmayınca oluyor Allah’ın izniyle 😇

Bat tarihinizde zaten daha koyu çıkar emin olurunuz ben erken yaptığım için kararsız kalmıştım silik çizgide :) yaşınızda genç daha vaktinizde var dert etmeyin stres yapmayınca oluyor Allah’ın izniyle 😇
evet inşallah hayırlısıyla bekliyorum bakalım ❤️

X