Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Adete 2 gün kaldı şeytan dürtüyor test al diye ama her ay belirti yaşayıp test yapıp negatif olduğu için yapmaya da korkuyorum 5 gün önce yapmıştım kaset test ama çok erken olduğu için çıkmadı tabiki

Koca bir ay geçti de şu son günler geçmiyor ama sen erken gebelik yaparsan cıkar bence

Bence de çıkabilir canım benim arkadaşımın 3 gün kala silik çıkmıştı bazılarının 5-6 gün önce çıkıyor döllenme zamaniyla alakalı herhalde bizi de bilgilendir

Ya evet kafayı yicem normalde olsa zaman su gibi geçer bence dayanabildiğimiz yere kadar dayanalım canım eşim test almıyor bilerek erken yaparım diye
Ya bende erken yapıp varsa bile negatif görmekten korkuyorum. Ama silik bile olsa en azından yarın kan veririm diye düşündüm. Benim ilk gebeliğim dış gebelik oldu negatif görmemek için test yapmamıştım o ay ilk kez. 3 gün geciktim adetim başladı sandım aslında kanamaymış iç kanama geçirdim ameliyat oldum falan şimdi aynı şey yaşamamak için beta takip etmem gerekiyor sırf bu yüzden yarın yapıcam negatif cıkarsada pazartesi bidaha yaparım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…