Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Bide o var işte erken diye sırf negatif cıksa da kötü olucam biliyorum neyse bakiyim yarını yoğun geçirirsem cumartesiye ertelerim bakıyım en azından 4 gün kalır yarını atlatsam cjxjjx
1 gün 1 gündür benim arkadaşın 3 gün önce silik çıktı ben ona güveniyorum az ondan bari dedim çıkar belki o zamana🥹🥹

Tertemiz negatif

Eklentiler

• 77C1C0C9-DC96-4A31-BF6F-15021D7C8389.jpeg
    77C1C0C9-DC96-4A31-BF6F-15021D7C8389.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 62
Ah canım benim bak şöyle diyeyim demiştim ya benim arkadaşım üç gün kala yaptı diye bana ne demişti biliyor musun o kadar silikti ki bir gün önce bile yapsaydım negatif çıkardı.. Sen bence şimdi hiç yapma regl günün yap kuzum 15 inde direk o zaman üzülürüz ya da seviniriz ❤️
Erken mi yaptım acaba varsa en kötü silik olsa cıkardı diye düşündüm. Bilmiyorum 2 mayısta ovulasyon silikleşmişti

Erken mi yaptım acaba varsa en kötü silik olsa cıkardı diye düşündüm. Bilmiyorum 2 mayısta ovulasyon silikleşmişti
Bence üzülmek için çok erken canım benim kişiden kişiye değişiyor bence en sağlıklısı regl günü test yapmak sen o zamana kadar güzel düşünmeye çalış ovulasyonla gebelik öğrenen çok olduğu giibi yanlış ogrenen de var hiç baz alma onu ❤️❤️❤️❤️

Bence üzülmek için çok erken canım benim kişiden kişiye değişiyor bence en sağlıklısı regl günü test yapmak sen o zamana kadar güzel düşünmeye çalış ovulasyonla gebelik öğrenen çok olduğu giibi yanlış ogrenen de var hiç baz alma onu ❤️❤️❤️❤️
Tamam canım bekliycem bakalım sende yapma bırak varsa bile erken yaptım belki boş yere üzüldüm

Daha var adetine cnm daha sonra belli olur. Benim de bütün belirtilerim kayboldu. 2.mayis aşilama sonra su vok belirtim vardı. Aşılama olalı 8 gün oldu belirti gitti benim de negatif olacak galiba
Negatif düşüneni duverim 🤣🤣 geçen ay benim tüm belirtiler hamilelikti regl oldum 🤦🏻‍♀️ siz içinizi ferah tutun inşallah ❤️

X