Gebelik testi kullananlar buraya

Masallah sari sari benim yarim :jeyyar: cok tatli gözüküyorsun ama tam belli digilll fisfisfis

ya küçültünce mecburen pek bişey belli olmamış canım dur bitane de koca kafa resimlerimden koyayım kaydirigubbakcemile3
evet saklanıyordum ebrucum o resim çekildiği gün doğumgünümdü de tekirdağ sahilde yapılabilecek ne kadar yaramazlık varsa yapma hakkı tanıdık eşimle birbirimize :roflol:

aile-planlamasi.jpg

buyrunnnnnnnnn

herkesin 1 tane secme hakki ver, bebek bebek dedik olmadi ben sizin icin hepsini topladim getirdim

bu da habersiz çekilmiş şaşkaloz bi fotom delikafadulden sırf yakından diye koyuyorum laelaelaelaelae

Son düzenleme:
bu da habersiz çekilmiş şaşkaloz bi fotom delikafadulden sırf yakından diye koyuyorum laelaelaelaelae

gözlere baaakkkk bu gözler nasil kacirmis acaba kamerayi zemuszemus coook sekersiniz hepinizde cok sevdim ya ben sizleri. Sanal ortamda olsa bile sanki gercek dostlarim gibisiniz hatta daha yakin oldunuz

Son düzenleme:
ayyyyy çok tatlılar yaaa opuyorumnanaktan ben herhangi birini alabilirim yaa hiç farketmez :emir_bebek: yada baştan 5.yi mi alsamki o biraz benim kocişi andırıyor yerimseniben

masallah hepside tatli insallah seneye bizde bebislerimizin resmini koyariz sonra montajlayip yanyana yapariz ne hos olur yaaaaaaaa. Topigimizin ilkl bas sayfasinda yer alir yerimseniben

gözlere baaakkkk bu gözler nasil kacirmis acaba kamerayi zemuszemus coook sekersiniz hepinizde cok sevdim ya ben sizleri. Sanal ortamda olsa bile sanki gercek dostlarim gibisiniz hatta daha yakin oldunuz

ya orada elimi kedi tırmalamıştı bende sağa sola çaktırmamaya uğraşıyordum o ara görmemişim kamera falan delikafadulden canım benim sende farklı değilsin bende seni olsun buradaki tüm arkadaşlarımı olsun çok seviyorum kimseye anlatamadıklarımızı paylaşıyoruz burada herkes iyi niyetli kimse sevilmeyecek gibi değil maşallaahh :nazar:

Canlarim muhabette doyum olmaz, ben kaciyorum mutfakta yarim kalan isim vardi onu bitereyim :eek:

kızlar ben kaçtım...çikmak istemıyorummmm yaaaaaaa ama çikmam lazım..öptüm sizi şekerlerim benim

çok geçmiş olsun laubali:çok üzgünüm:bende bu ayın 29 unda regl olmamayı bekliyorum;okuduklarım duyduklarım kadarıyla gebelik belirtileri yaşıyorum ama maalesef genelde gebelik belirtileri regl belirtileriyle aynı offf yaaa 4 gün geçsin bir an önce

tamam şekerler bende kaçıcam bugün çok az uyudum yarın ayakta olabilmek için accık dinleneyim öpüyorum sizleri opuyorumnanaktan
bişeycik rica edicem ikinizden de, ben sildim resimleri de sizin alıntı yaptığınız mesajlara dokunamadım onlardaki resim linklerini silebilir misiniz :kedi:

çok geçmiş olsun laubali:çok üzgünüm:bende bu ayın 29 unda regl olmamayı bekliyorum;okuduklarım duyduklarım kadarıyla gebelik belirtileri yaşıyorum ama maalesef genelde gebelik belirtileri regl belirtileriyle aynı offf yaaa 4 gün geçsin bir an önce

arkadaşım gönlünü ferah tut inşallah hamişsindir yok ben dayanamıyorum diyorsan hassas idrar testlerinden bir deneyebilirsin adetine çok uzun süre kalmamış.... hayırlısı olur inşallah...

evet canim malesef belirtilere güven olmuyor cünkü her ikisinide ifade ediyor. Insallah seninki vardir yinede allahtan umut kesilmez.

X