Gebelik testi pozitif ama adet sancısı çekiyorum bilenler yazabilir mi

Nur123321

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
150
68
Dün sabah kahve akıntı geldi adet gibi gün içinde devam etmeyince akşam üzeri test yaptım cift çizgi cıktı. Bu sabah ilk idrarla yaptım yine cift çizgi cıktı fotosunu ekleyebilirsem eklerim. Iki test de pozitif çıkınca kan aldirmaya gittim sonuc henüz yok. Ancak adet görmek üzere gibiyim adet sancim var. Kahve lekenin geldiği gün de iğne batması gibi yoğun bi ağrı hissettim sürekli suan o yok adet sancisi var. Bugünü adet tarihim gösteriyo uygulama

Eklentiler

• IMG-20240213-WA0037.jpeg
    IMG-20240213-WA0037.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 116
Adet belirtileri zaten hamilelik belirtileri ile aynı korkmayın, adet olacakmışsınız gibi ağrınız oluyor ama adet olmuyorsunuz çünkü hamilesiniz. Siz yine de bol bol dinlenin ağır iş yapmayın yerleşme aşamasında

Bu şekilde kanda bile hamile olarak çıkıp adet olanlar olmuş kimyasal vs diyorlar öyle mi acaba diye düşündüm

Bu şekilde kanda bile hamile olarak çıkıp adet olanlar olmuş kimyasal vs diyorlar öyle mi acaba diye düşündüm
Kimyasal olunca evet betahcg 100den 50ye sonra 0a düşüp regl olunuyor ama sizin çizgiler baya belirgin yani beta hcgniz bence 300-400 civarındadır diye düşünüyorum umarım yerleşmiştir bebeğiniz

Dün sabah kahve akıntı geldi adet gibi gün içinde devam etmeyince akşam üzeri test yaptım cift çizgi cıktı. Bu sabah ilk idrarla yaptım yine cift çizgi cıktı fotosunu ekleyebilirsem eklerim. Iki test de pozitif çıkınca kan aldirmaya gittim sonuc henüz yok. Ancak adet görmek üzere gibiyim adet sancim var. Kahve lekenin geldiği gün de iğne batması gibi yoğun bi ağrı hissettim sürekli suan o yok adet sancisi var. Bugünü adet tarihim gösteriyo uygulama
Ben de çok sancı çekmiştim :)

Detay verir misiniz ya böyle ağrı çekip adet olanlar olmuş o aşırı kafami karıştırdı. Kan sonucum bi çıksa
Niye böyle olmayan şeylerle boşuna stres yapıyorsunuz?
Adet oldunuz mu? Hayır, eeee?
Sadece ağrınız var, gebeliğin ilk ayları bu ağrılar çok normal, ben 9 ay boyunca her ay adet sancısı gibi ağrı yaşadım ama adet olmadım.

Niye böyle olmayan şeylerle boşuna stres yapıyorsunuz?
Adet oldunuz mu? Hayır, eeee?
Sadece ağrınız var, gebeliğin ilk ayları bu ağrılar çok normal, ben 9 ay boyunca her ay adet sancısı gibi ağrı yaşadım ama adet olmadım.
2nci gebeligim olsa ağrının şeklini bilsem ha normal der geçerim niye strese sokayim kendimi. Suan hic bilmedigim bir sey yasiyorum ve bu agriyi yaşayıp testleri kan degerleri pozitif cikip adet olan cok insan yazmış. Akıl almak istiyorum tabiki de

Detay verir misiniz ya böyle ağrı çekip adet olanlar olmuş o aşırı kafami karıştırdı. Kan sonucum bi çıksa
Ben ısrarla adet olmayı bekledim adet günün 5 gün gecikmişti silik çıktı, hatta üşüttüm heralde çok sancım vardı ve kimyasal heralde diye bekledim. 10 gün sonra eşimle direk kadın doğuma gittik keseyi gördük 5 haftalık dedi, 10 gün sonra gel kalp sesini duyalım dedi. Ben kan testi bile yaptırmadım 😅 sancım o kadar çoktu ki dedim heralde sökmüyor bir sıkıntı var ise adet söktürücü falan versin diye gittik 😅

Ben ısrarla adet olmayı bekledim adet günün 5 gün gecikmişti silik çıktı, hatta üşüttüm heralde çok sancım vardı ve kimyasal heralde diye bekledim. 10 gün sonra eşimle direk kadın doğuma gittik keseyi gördük 5 haftalık dedi, 10 gün sonra gel kalp sesini duyalım dedi. Ben kan testi bile yaptırmadım 😅 sancım o kadar çoktu ki dedim heralde sökmüyor bir sıkıntı var ise adet söktürücü falan versin diye gittik 😅
Bende mi bekleseydim ki 😄 gercekten beklemeyi dusunuyordum ancak hastayim şuan bitki cayi kekik çayı ilac falan içecek durumdayim ama testi yaoayim da öyle iceyim dedim kahve akkntiyi adet sandim ben ilk. Ped taktim hatta baktım leke bitmiş oradan suphelendim

Son adet tarihimin ilk gününü baz alınca tam 4 hafta gözüküyor. Birebir adet sancisimiydi tanidikmiydi ağrı

X