Gebelik testi pozitif ama adet sancısı çekiyorum bilenler yazabilir mi

Son adet tarihimin ilk gününü baz alınca tam 4 hafta gözüküyor. Birebir adet sancisimiydi tanidikmiydi ağrı
Gayet şiddetli idi bana normalden bile fazla geldi enfeksiyon iltihap mı var acaba üşüttüm de mi böyle sancılı diye düşündüm

Bende mi bekleseydim ki 😄 gercekten beklemeyi dusunuyordum ancak hastayim şuan bitki cayi kekik çayı ilac falan içecek durumdayim ama testi yaoayim da öyle iceyim dedim kahve akkntiyi adet sandim ben ilk. Ped taktim hatta baktım leke bitmiş oradan suphelendim
Gebe olma ihtimali var ise bitki çayı içmeyin zararlı olabilir:) bende kanama hiç olmadı ama bazı üyelerde olmuş o yüzden bir şey diyemiyorum 🤷🏻‍♀️ inşallah güzel haber alırsınız🌸

Dün sabah kahve akıntı geldi adet gibi gün içinde devam etmeyince akşam üzeri test yaptım cift çizgi cıktı. Bu sabah ilk idrarla yaptım yine cift çizgi cıktı fotosunu ekleyebilirsem eklerim. Iki test de pozitif çıkınca kan aldirmaya gittim sonuc henüz yok. Ancak adet görmek üzere gibiyim adet sancim var. Kahve lekenin geldiği gün de iğne batması gibi yoğun bi ağrı hissettim sürekli suan o yok adet sancisi var. Bugünü adet tarihim gösteriyo uygulama
Kahve rengi lekelenmen adet günü mü oldun adetin gecikti mi

arkadaşlar bu kahverengi leke olayı yerleşme olarak biliniyor da adettten öncemi sonramı oluyor bilen var mı

arkadaşlar bu kahverengi leke olayı yerleşme olarak biliniyor da adettten öncemi sonramı oluyor bilen var mı
Adetten bikac gun önce gelen var beklenen adet günü gelen var hic gelmeyip hamileligin ileriki günlerinde gelen var kahve leke şeklinde. 1 tl boyutunda geldi benimki tarif etmek gerekirse ve git gide küçülüp bitti

Adetten bikac gun önce gelen var beklenen adet günü gelen var hic gelmeyip hamileligin ileriki günlerinde gelen var kahve leke şeklinde. 1 tl boyutunda geldi benimki tarif etmek gerekirse ve git gide küçülüp bitti
Anladım canım çok teşekkür ederim, Rabbim evladını sana bağışlasın hayırlısı ile sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Belirtilerin nasıldı canım benim adet sancılarım var kasıklarım ağrıyor adet olacak gibiyim ama olmadım birazda baş ağrım başladı sızlama şeklinde

Anladım canım çok teşekkür ederim, Rabbim evladını sana bağışlasın hayırlısı ile sağlıklı kucağına almayı nasip etsin
Amin Allahim isteyen herkese nasip etsin belki kabul olur diye aklima gelene dua ediyorum sen de istiyosan Allahim sana da nasip etsin

Belirtilerin nasıldı canım benim adet sancılarım var kasıklarım ağrıyor adet olacak gibiyim ama olmadım birazda baş ağrım başladı sızlama şeklinde
adet günün geldiyse hemen test yap varsa mutlaka çıkar. Belirti adet sancısının birebir aynısı halen daha devam ediyo o ağrı. Ara ara kasigima igne batiyomus gibi hissediyodum. Sacma ama test yapmadan önce bile rüyalarım aşırı fazlalaştı ve gariplesti bi arkadasim da bu sekilde anlamisti hamileligini. Uyumamla rüya başlıyo sabah alarm caliyo rüya görüyorum halen. Bas ağrısı ben de de ara ara halen oluyo ama sinuzitim var onabaglamistim. Idrar renginde koyulasma ve sık idrara çıkma oldu. Bunlardı belirtilerim göğüste hassasiyet damar belirginligi olmadı bende. Lahve yerlesme kanamasi geldi adetimden bilac gun once ondan 2 gub öncede temizlik yaptım belim kopmuştu ağrıdan hamilelikten mi yorgunluktan mi bilmiyorum ama oyle boyle bi agri degildi

adet günün geldiyse hemen test yap varsa mutlaka çıkar. Belirti adet sancısının birebir aynısı halen daha devam ediyo o ağrı. Ara ara kasigima igne batiyomus gibi hissediyodum. Sacma ama test yapmadan önce bile rüyalarım aşırı fazlalaştı ve gariplesti bi arkadasim da bu sekilde anlamisti hamileligini. Uyumamla rüya başlıyo sabah alarm caliyo rüya görüyorum halen. Bas ağrısı ben de de ara ara halen oluyo ama sinuzitim var onabaglamistim. Idrar renginde koyulasma ve sık idrara çıkma oldu. Bunlardı belirtilerim göğüste hassasiyet damar belirginligi olmadı bende. Lahve yerlesme kanamasi geldi adetimden bilac gun once ondan 2 gub öncede temizlik yaptım belim kopmuştu ağrıdan hamilelikten mi yorgunluktan mi bilmiyorum ama oyle boyle bi agri degildi
Anladım canım teşekkür ederim lekelenmen kaçıncı gün oldu acaba

Kızlar bugün test yaptım negatif, Allah yardımcınız olsun. Umudumda kalmadı açıkçası Hoşçakalın

X