Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba ben yeniyim bi yorumunuzu alacaktim ama kayinvalidem hastanede calisiyor ordan gebelik testi getirmis sabah yaptim sonuc bu ama eczaden aldigimda hic bisey cikmadi

Eklentiler

• 20210420_090324.jpg
    20210420_090324.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 36
Reglinize ne kadar var veya geçti mi
Canim 7 aylik oglum var daha regli olmadim 1 haftayi gecti belim agriyor arada kasiklarim agriyor midem bulandi bi kac kere bi kac kerede gozum karardi benim hamileliklerimde cogunlukla mide bulantisi cekmem arada olur supelendim yaptim

Canim 7 aylik oglum var daha regli olmadim 1 haftayi gecti belim agriyor arada kasiklarim agriyor midem bulandi bi kac kere bi kac kerede gozum karardi benim hamileliklerimde cogunlukla mide bulantisi cekmem arada olur supelendim yaptim
Bu yaptığınız test hemen mi çıktı bekledikten sonra mı 10 dk dan sonrası geçersiz oluyor ya erken gebelik testlerinden dene birde istersen inşallah meleğin seninledir yada geçmiş zaten kan ver en doğrusu

Bu yaptığınız test hemen mi çıktı bekledikten sonra mı 10 dk dan sonrası geçersiz oluyor ya erken gebelik testlerinden dene birde istersen inşallah meleğin seninledir yada geçmiş zaten kan ver en doğrusu
Hemen cikti canim 1 kac dakka icinde zaten suan baya koyulasti ama iste eczaneden aldigimda cikmadi kafam karisti dedim bi kac yorum aliyim gidene kadar

Hemen cikti canim 1 kac dakka icinde zaten suan baya koyulasti ama iste eczaneden aldigimda cikmadi kafam karisti dedim bi kac yorum aliyim gidene kadar
Hemen çıktıysa umutlanabilirsin ne güzel ama diğeri neden çıkmadı acaba bende merak ettim

slm ben reglime 3 gun kala test yaptim net iki cizgi de,cikti ama dun kanamam oldu yani regl gunumde gece acile gittim kanda cikmis ama kese falan gorunmuyo onun icin ilac vs veremem dedi 2 gun sonra tekrar gel test yapalim dedi sukur kanal olmadi neden olabilor

Canım awox diye bı test varmış onu aldım yaptım negatif ne kdr güvenilir bu 😔
Bozuk olabilir canım erken gebelik testi. Aldın mı hiç istersen birde onu dene üzme kendini stres yapma bak sana birde önerim olacak hamile kalmak isteyenler için meditasyon var 21 gün geceleri dinlenip yatiliyormus yuotobe gir bak bende yapacam sende yap canım inşallah faydasını görürsün

Bozuk olabilir canım erken gebelik testi. Aldın mı hiç istersen birde onu dene üzme kendini stres yapma bak sana birde önerim olacak hamile kalmak isteyenler için meditasyon var 21 gün geceleri dinlenip yatiliyormus yuotobe gir bak bende yapacam sende yap canım inşallah faydasını görürsün
merhaba canım linki varsa atabilir misin :KK200:

X