Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dinleyin kızlar inşallah faydasını göreceksiniz bende başlıyacam dinlemeye hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲🤲

slm ben reglime 3 gun kala test yaptim net iki cizgi de,cikti ama dun kanamam oldu yani regl gunumde gece acile gittim kanda cikmis ama kese falan gorunmuyo onun icin ilac vs veremem dedi 2 gun sonra tekrar gel test yapalim dedi sukur kanal olmadi neden olabilor
Yerleşme kanaması olabilir

slm ben reglime 3 gun kala test yaptim net iki cizgi de,cikti ama dun kanamam oldu yani regl gunumde gece acile gittim kanda cikmis ama kese falan gorunmuyo onun icin ilac vs veremem dedi 2 gun sonra tekrar gel test yapalim dedi sukur kanal olmadi neden olabilor
Yerleşme kanamasidir o yüzden gozukmemistir kese yerleşme kanaması ya adet günü oluyor yada 1 yada 2 gün önce takma onu sen bebeğine odaklan

Yok ben zaten hamileyim konu sahibi değilim üstte de testlerimi attım o şekilde çıktı ilk idrar olmamasına rağmen onun için yazmıştım 😊
Adetim 4 gün var sizce hamilemiyim

Eklentiler

• 20210428_134042.jpg
    20210428_134042.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 21
Inşallah canim sen hamilemisin bebis varmi
Evet canım hamileyim yanlış yazmışım 😂 yani adetten 2 gün önce böyle çıkmıştı reglden 1 gün önce kan verdim beta 33 çıktı ve öyle öğrendim gebeliğimi şimdi 7 haftalığız 🥰

X