Gebelik testi

edaaa35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2020
481
185
26
Merhaba kızlar benım adetime tam 6 gün var göğüslerim şişti acıyo yanıyo ve göğüs uclarıma dokunamıyorum kıyafet bile değse içim gidiyo uzandıgımda falan da kasık agrım var ama özellikle belim yerinden çıkıyo sanki acaba erken gebelik yapsam cıkar mı? Özellikle göğüs ağrısıyla gebelik olabılır mı herkes kasık krampı falan diyo ama bende yok sadece uzandıgımda cok ayakta kaldıgımda hissediyorum yorumlarsanız sevinirim☺️

Kızlar yazın lütfen adetime 6 gün var ilk idrarla yapmadım bide erken gebelik degıl kaset test yaptım 15 dkka içinde hayalet çizgiyi gördüm rengini biraz koyulttm var mı sizce

Eklentiler

• 3A3D244E-B3BB-4625-8FFD-7F1D66AA44AB.jpeg
    3A3D244E-B3BB-4625-8FFD-7F1D66AA44AB.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 225
göğüs, kasık, bel ağrısıyla gebelik olmaz canım benim her ay adet belirtim bunlar.
test için çok erken ama silik bir çizgi görüyorum gibi.
İlk idrarla yarın erken gebelik testi yapmanı tavsiye ederim.

Kızlar yazın lütfen adetime 6 gün var ilk idrarla yapmadım bide erken gebelik degıl kaset test yaptım 15 dkka içinde hayalet çizgiyi gördüm rengini biraz koyulttm var mı sizce
sılık bır sey bende goruyorum canım,
sabah tekrarla bakalım :)
ınsallaahh bebıs gelmıstır

Bende 6 gün önce öğrenmiştim normal kaset test ile sizin testinizde de silik çizgi var bence yarın ilk idrar ile tekrarlayın ikinci çizgi tekrar çıkarsa kan verin direk

Bende 6 gün önce öğrenmiştim normal kaset test ile sizin testinizde de silik çizgi var bence yarın ilk idrar ile tekrarlayın ikinci çizgi tekrar çıkarsa kan verin direk
Soluk muydu baya görüyorum ama emin olamıyorum ben mı uyduruyorum diye ya test hatalıysa diyorum

Kızlar benimde adetime 8 9 gün var test yaptım şüpheliyim çünkü ikinci çizgi soluk görüyor gibiyim bakar mısınız
20220909_131657.jpg

X