Gebelik testi

damla6766

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2024
44
4
25
6 7test yaptım hepsi pozıtıf ama kanda çıkmadı adedım 3gün gecıktı bugün de pembe sonrasında kahve akıntım oldu bunu yaşayan var mı

Eklentiler

• IMG_0671.jpeg
    IMG_0671.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 55
bend

Yerlesme kanamasi olabilir
Bende öyle düşündüm ama kan da çıkmadı o biraz tuhaf her belırtı var yerleşme kanaması gbı de ama o ıkı saat öncesınde oldu ben öğlen 4de tahlıl vedıgımde yok dendı ama betam smdi mı yukseldı hıc anlayamadım olsaydı kan da çıkmazmıydı ya da geç döllenme olabr mı ne düşüncegımı şaşırdım

Bnmde daha 4 5 gün var adetime ama bnmde kahveye yakın kan geldi bakalim sabah devam etmezse yada miktarı az olursa test yapıcam hakkımızda hayırlısı

Şansıma kan verdıkden sonra mı değer yukseldı bırsey oldu orda ama pekı suan yerleşme olduysa eğer yarın tekrar versem yükselme yapar mı beklemem mı lazım

Bnmde daha 4 5 gün var adetime ama bnmde kahveye yakın kan geldi bakalim sabah devam etmezse yada miktarı az olursa test yapıcam hakkımızda hayırlısı
Ay inşallah ya insallah bebiş olur eğer bende sonuç alırsam yazıcam sana rabbım herseyın hayırlısını versin sen test yaptın mı peki

Şansıma kan verdıkden sonra mı değer yukseldı bırsey oldu orda ama pekı suan yerleşme olduysa eğer yarın tekrar versem yükselme yapar mı beklemem mı lazım
Olabilir canım hersey oluyor sen sabah normal kaset test yap bende kızımda yaptım test çizgi çıktı kana gittim çıkmadı iki gün sonra birdaha kan verdim 23.. cikmisti

Ne yaptın gittin mi güzel haberler var mı
Regl kuzum ya anlamadım bende dalagim alındı iki ay 31 günde oluyordum ona göre hesaplama yaptım ama boş geçirmedim 2 günde bir oldu nasip değilmiş bende kendimi bugün alışverişe verdim.. zaten büyük bir temizlik yapıcam duvar silme falan vs. Sen ne yaptın peki umarım senin vardın

Vallahi bende de güzel haber yok ben de şimdi yeni girdim eve hastaneden geldim kan değerim sekiz çıktı zaten iki gün önce baktığımda da 10cıkmıstı ben bir de 55 gün önce kürtaj olmuştum hala onun değerini taşıyormuşum bir türlü sıfırlamadı bekleyecekmişim eğer bir hafta içerisinde adet olmazsam söktürücü verecekmiş yani bu ay da bir şey yok belki önümüzdeki ay artık

Vallahi bende de güzel haber yok ben de şimdi yeni girdim eve hastaneden geldim kan değerim sekiz çıktı zaten iki gün önce baktığımda da 10cıkmıstı ben bir de 55 gün önce kürtaj olmuştum hala onun değerini taşıyormuşum bir türlü sıfırlamadı bekleyecekmişim eğer bir hafta içerisinde adet olmazsam söktürücü verecekmiş yani bu ay da bir şey yok belki önümüzdeki ay artık

Merhaba, regl olabildiniz mi?

Yok maalesef daha olamadım suan kan degerım 7 çok yavaş düşüyor dün de test yaptım ama pozıtıf kan da yükselme yok ama kürtaj degerı düşüyor

X