Gebelik testim pozitif mi sizce?

brcnnaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
20
9
33
Merhaba hanımlar dün surelab marka gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca inanamadım. Bugün de predictor marka gebelik testi yaptım o da pozitif çıktı. Ama ben hala inanamıyorum. Daha önce bebeğimi kaybettiğim için hastaneye gitmeye de çok korkuyorum sanki kan testi veremeyecekmişim gibi. Nolur yardım edin sizce iki testte yanılmış olabilir mi?

Eklentiler

• 8EE06B55-82AB-4126-AE86-E7B413CBD67E.jpeg
    8EE06B55-82AB-4126-AE86-E7B413CBD67E.jpeg
    38,4 KB · Görüntüleme: 678
  • F61B4855-65E3-4C86-BC55-A9EB2F2744D8.jpeg
    F61B4855-65E3-4C86-BC55-A9EB2F2744D8.jpeg
    38,2 KB · Görüntüleme: 679
Büyük ihtimalle pozitif canım. Benimde aynen bu şekildeydi. İnşallah gönlüne göre olur 😘😘

Merhaba hanımlar dün surelab marka gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca inanamadım. Bugün de predictor marka gebelik testi yaptım o da pozitif çıktı. Ama ben hala inanamıyorum. Daha önce bebeğimi kaybettiğim için hastaneye gitmeye de çok korkuyorum sanki kan testi veremeyecekmişim gibi. Nolur yardım edin sizce iki testte yanılmış olabilir mi?
Bariz görünüyor ikinci çizgi hayırlı olsun hamilelik var bence Kaybettiğiniz bebeginiz için üzüldüm. Inşallah bu gebeliginiz sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağınıza alırsınız.❤🤲

Büyük ihtimalle pozitif canım. Benimde aynen bu şekildeydi. İnşallah gönlüne göre olur 😘😘
İnşallah 🙏🏻 ama benim iki gündür de kahverengi akıntım geldi çok az miktarda yerleşme belirtisi de olabilir diyorlar ama daha önce yaşamadığım için gebelik var mı şu an emin olamadım

İnşallah 🙏🏻 ama benim iki gündür de kahverengi akıntım geldi çok az miktarda yerleşme belirtisi de olabilir diyorlar ama daha önce yaşamadığım için gebelik var mı şu an emin olamadım
Bı kan tahlili yaptir bizede haber ver 🥰

Arkadaşlar ben de şimdi yaptım var sanki sizce nedir adete iki gün var çatlatma iğnesinin 14. Günü bugün

tabi hamilesin 60 larda var değerin hatta hayırlı olsun insallah 🤲🐣

X