Gebelik testim pozitif mi sizce?

eveetttt :KK66:

Merhaba hanımlar dün surelab marka gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca inanamadım. Bugün de predictor marka gebelik testi yaptım o da pozitif çıktı. Ama ben hala inanamıyorum. Daha önce bebeğimi kaybettiğim için hastaneye gitmeye de çok korkuyorum sanki kan testi veremeyecekmişim gibi. Nolur yardım edin sizce iki testte yanılmış olabilir mi?

Merhaba hanımlar dün surelab marka gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca inanamadım. Bugün de predictor marka gebelik testi yaptım o da pozitif çıktı. Ama ben hala inanamıyorum. Daha önce bebeğimi kaybettiğim için hastaneye gitmeye de çok korkuyorum sanki kan testi veremeyecekmişim gibi. Nolur yardım edin sizce iki testte yanılmış olabilir mi?
canım bunu ilişkiden kaç gün sonra yaptın?

Kızlar merhaba🌞 aranızda surelab gebelik testi kullanan var mı? Kuruma çizgisi denen silik çizgi mutlaka çıkıyor mu bu markada?
Daha önce farklı marka testlerde asla kuruma çizgisi çıkmamıştı saatler sonra da bembeyazdı. Bunda şimdi silik bir çizgi var çok merak ettim.

Kizlar adete 10 gün var öylesine yaptim aksam üzeri sizce varmi bisi

Eklentiler

• 20210408_235325.jpg
    20210408_235325.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 252
Merhaba hanımlar ben de baygınlıklarım adet gecikmem iştahım ve bir buçuk hafta önceki çok az kanama sebebi ile test yaptım sonuç ikinci çizgi çok hafif bi şekilde kırmızı ve dağınık kırmızı oldu sonra sizce gebelik varmı

Eklentiler

• IMG_20210411_091721.jpg
    IMG_20210411_091721.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 242
Merhaba hanımlar ben de baygınlıklarım adet gecikmem iştahım ve bir buçuk hafta önceki çok az kanama sebebi ile test yaptım sonuç ikinci çizgi çok hafif bi şekilde kırmızı ve dağınık kırmızı oldu sonra sizce gebelik varmı
Aynısı bendede oldu daha demin gebemisiniz

bendeki hayali çizgiyi gören var mı yoksa ben mi öyle görmek istiyorum

Eklentiler

• 20210412_095757.jpg
    20210412_095757.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 222
Kızlar ben de tüp bebek tedavisindeyim. 3. Transferim. Rabbim yüzüme güldü mü acaba? Normalde çarşamba benim kan tahlil günüm. Bugün 9. Gün. Çıkmış inşallah değilmi?

Eklentiler

• 415436EF-E183-4260-8277-BFF9A603EBC4.jpeg
    415436EF-E183-4260-8277-BFF9A603EBC4.jpeg
    38,4 KB · Görüntüleme: 156
100 küsür cıkar valla cnm baya belli cıkmıs cok sevndımm tuttuguna Allahım guldursun yuzunu saglkla al kucagına 🤲❤️
Allah razı olsun canım benim🙏🏻Hepimizin yüzü gülsün inşallah🙏🏻3 tane koymuştu, biri tuttu demek. Rabbim buna cansın versin, kucağıma almayı nasip etsin

Allah razı olsun canım benim🙏🏻Hepimizin yüzü gülsün inşallah🙏🏻3 tane koymuştu, biri tuttu demek. Rabbim buna cansın versin, kucağıma almayı nasip etsin
canım ulttasonda keseyi görmeden bilemezsin bence gayet belli ckmıs bnemki deger tahmini sadece belki 2/3 de tutmustur gecen serdar koçun hikayesinde görmüştüm. 2 embrıyo koymuslar biride kendi içinde 2ye bölünmüş olmuş üçüz Allahın işi bu akıl sır erdirip yorum yapamayız Allah gonlune göre versin ultrasonda insallah daha guzel sonuclar gorurrsun 🤲🥰

canım ulttasonda keseyi görmeden bilemezsin bence gayet belli ckmıs bnemki deger tahmini sadece belki 2/3 de tutmustur gecen serdar koçun hikayesinde görmüştüm. 2 embrıyo koymuslar biride kendi içinde 2ye bölünmüş olmuş üçüz Allahın işi bu akıl sır erdirip yorum yapamayız Allah gonlune göre versin ultrasonda insallah daha guzel sonuclar gorurrsun 🤲🥰
Amin canım, Allah razı olsun. 3 senedir uğraşıyorum inan. Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Canim bu kuruma çizgisi gibi duruyor

100 küsür cıkar valla cnm baya belli cıkmıs cok sevndımm tuttuguna Allahım guldursun yuzunu saglkla al kucagına 🤲❤️
Canım yarın tahlil günüm ve bu sabah yaptığım testte bir öncekine göre koyulaşma yok, yine kimyasal diye düşünğyorum. Sen ne dersin?

Eklentiler

• B45E51E7-DBA7-42DC-927F-736EC4B702B7.jpeg
    B45E51E7-DBA7-42DC-927F-736EC4B702B7.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 57
Canım yarın tahlil günüm ve bu sabah yaptığım testte bir öncekine göre koyulaşma yok, yine kimyasal diye düşünğyorum. Sen ne dersin?
ben bu testleri begenmiyorum 5₺ olanlardan daha iyi takip ediyordum koyulugunu bnce kmyasal gbı drmuyor kanı bgunden ver 2 gunde bı takip edın bkalm

ben bu testleri begenmiyorum 5₺ olanlardan daha iyi takip ediyordum koyulugunu bnce kmyasal gbı drmuyor kanı bgunden ver 2 gunde bı takip edın bkalm
Valla sağlık ocağına verdim kanı bugün. 3 gün sonra çıkıyo sonuç demezmi🙈deldirdiğimle kaldım🥶artık yarın bi daha vericem canım.

X