Gebelik testim pozitif mi sizce?

Eklentiler

• IMG_20210424_094354.jpg
    IMG_20210424_094354.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20210424_094307.jpg
    IMG_20210424_094307.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 49
Mehraba hanımlar,ben bu ay adetimi bekliyordum tüp bebek tedavi baslamak için,normalde düzenli adetlerim,bu gün 3cu gun gecikince sabah test yaptım,silik bir çizgi görünüyor gibi,sizce? Çok şaşkınım daha kimseye bişey demedim,birazcık daha beklesem tekrar test mi yapsam?Birde göğüslerim çok dolgunlasmisti ağırım vardi aynen adet öncesi olduğu gibi,simdi yine dolgunluk var ama okadar değil!

Eklentiler

• 20210427_133612.jpg
    20210427_133612.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 42
Mehraba hanımlar,ben bu ay adetimi bekliyordum tüp bebek tedavi baslamak için,normalde düzenli adetlerim,bu gün 3cu gun gecikince sabah test yaptım,silik bir çizgi görünüyor gibi,sizce? Çok şaşkınım daha kimseye bişey demedim,birazcık daha beklesem tekrar test mi yapsam?Birde göğüslerim çok dolgunlasmisti ağırım vardi aynen adet öncesi olduğu gibi,simdi yine dolgunluk var ama okadar değil!
gözün aydın canım bariz belli var 😍🧿

Ben de gördüm gayet belli hayırlı olsun kan vermelisiniz bence hemen🤗

Ben de gördüm gayet belli hayırlı olsun kan vermelisiniz bence hemen🤗
Cok sağol🤗artık yarın inşallah,ya da bi kac gun daha mi beklesem daha net sonuc almak için🤔

X