Gebelik testim sizce koyulaşmış mı?

canim kese gorundu mu doktora gidicektin?
Hayir gozukmedi canim dun 795 cıktı alttan de usttende gozukmedi zaten gozukmemesi normal dedi.cumartesi de beta yaptir 1272 ve ustu cikarsa sali gel kesenin gozukmesi gerekiyor dedi.rahim duvarim 19 milimmis gayet iyi dış gebelik gözükmüyor gibi dedi zaten degerlerindeki artış orantılı dedi oyle iste yarin beta yaptircam oglenden sonra salı da doktor randevum var dua edin canim biraz korkuyorum açıkçası

benim de reglime 3 gun vardi😂 yarin tekrar kan vericem artisi takip etmek icin. su an testlerden takip etmeye calisiyorum ama kafam karisti. erken gebelikte silik cikarken normal kasette koyulasti
Benim ultra erken gebelikte cikmayip normal gebelikte cıktı acikcasi degerim 69 iken ikiside labaquick markaydi o yuzden normal testle takip etmek daha dogru olur canim ama o da bi zaman sonra yaniltiyor ayni koyulukta çıkıyor degerim artmasina ragmen

Hayir gozukmedi canim dun 795 cıktı alttan de usttende gozukmedi zaten gozukmemesi normal dedi.cumartesi de beta yaptir 1272 ve ustu cikarsa sali gel kesenin gozukmesi gerekiyor dedi.rahim duvarim 19 milimmis gayet iyi dış gebelik gözükmüyor gibi dedi zaten degerlerindeki artış orantılı dedi oyle iste yarin beta yaptircam oglenden sonra salı da doktor randevum var dua edin canim biraz korkuyorum açıkçası
Ay hadi bakalm hayırlısı ile görürsün inşallah canım ❤️❤️

Daha reglime 3 gun var ya o yuzden tedirginim, reglim gecsin hemen vericem 🙏🏻 Bu kadar erken cikmasi beni tedirgin ediyor, dogru duzgun sevinemedim bile 😅
Ben ikizlere hamileyken adete 1 hafta varken hcg degerim 19du. Adet gunumde 816. Kopkoyu cizgi cikti. Yani erken cikmasinda her hangi bir sorun yokki

Benim ultra erken gebelikte cikmayip normal gebelikte cıktı acikcasi degerim 69 iken ikiside labaquick markaydi o yuzden normal testle takip etmek daha dogru olur canim ama o da bi zaman sonra yaniltiyor ayni koyulukta çıkıyor degerim artmasina ragmen
canim degerlerin guzel ilerlemis insallah keseyi de gorursunuz. Darisi bana insallah. benim de degerim 84ten 212ye cikmis yarin da tekrar baktircam yine 2 katina cikarsa 1hafta sonra doktora gidicem smdilik kendim
takip ediyorum iyice yukselsn oyle gidicem

Beta yaptirdin mi tekrar kac cikti

Beta yaptirdin mi tekrar kac cikti
Yaptirdim canim dun doktor yuzde 60 artmali 1272 olursa sali gel dedi cok şükür 1668 çıktı salı gidicem bakalim daha da baktirma demisti pazartesi baktirmicam artik. Kalp ne zaman duyuluyor acaba kese 1500 falan demisti doktor ama kalbi sormadim

Yaptirdim canim dun doktor yuzde 60 artmali 1272 olursa sali gel dedi cok şükür 1668 çıktı salı gidicem bakalim daha da baktirma demisti pazartesi baktirmicam artik. Kalp ne zaman duyuluyor acaba kese 1500 falan demisti doktor ama kalbi sormadim
Sali gunune kadar 2000in uzerine cikmis olur coktan zaten kese gorunur. genelde 2 hafta sonra gel diyorlar keseden sonra kalp atisi icin. benim de degerim 212den 540a cikmis🥰

Sali gunune kadar 2000in uzerine cikmis olur coktan zaten kese gorunur. genelde 2 hafta sonra gel diyorlar keseden sonra kalp atisi icin. benim de degerim 212den 540a cikmis🥰
Israrla doktora pazartesi gelsem dedim ama salı gel garanti olsun dedi bana. Salı artık kesenin görülmesi lazım dedi.tahminim zaten salı günü 5bine degerim yaklaşır diye umuyorum hayırlısı.kalp atışı baya bi geçmiş 🙄 senin adina da cok sevindim canim ins saglikla kucagimiza alırız

Israrla doktora pazartesi gelsem dedim ama salı gel garanti olsun dedi bana. Salı artık kesenin görülmesi lazım dedi.tahminim zaten salı günü 5bine degerim yaklaşır diye umuyorum hayırlısı.kalp atışı baya bi geçmiş 🙄 senin adina da cok sevindim canim ins saglikla kucagimiza alırız
Canim bi de hic progesterona baktirdin mi? merak ettm doktor progesteron istedi mi senden

Canim bi de hic progesterona baktirdin mi? merak ettm doktor progesteron istedi mi senden
Yok canim zaten ben bir onceki ay progestan kullandım cok yan etki yapti belki tutar diye veriyordu.bu ayda yumurtan kalitesiz ama besler diye duphastan verdi olurda tutarsa diye.iste simdi sehir dışında özelde bir doktora gidiyorum ona anlattim bana sadece folik asit kullaniyir musun dedi basladim ogrenince iciyordum ama kesmiştim tekrar basladim dedim.sali keseyi gorunce belki bakar canim bilemiyorum

Merhaba canlar, bugün kaset test böyle çıktı, kan verdim yarın da doktora gideceğim, beklemedeyim 😍

Eklentiler

• C12774CB-BA16-4196-A5A3-3806E21BF91C.jpeg
    C12774CB-BA16-4196-A5A3-3806E21BF91C.jpeg
    214,8 KB · Görüntüleme: 212
X