Gebelik testim

Kızlar dün akşam 2 gebelik testi yapmıştım 1 tanesi saniyeler içinde çıktı diğeri 3 dk çıktı bu Sabah da iki tane yaptım ikisi de saniyeler iin de çıktı 16 gün oldu bugün adetimin gecikmesi ilk resim dün akşam yaptıklarım ikinci bu sabah yaptıklarım belirti göğüs ucu açısı ve ağrısı
Birde adet olcakmisjm gibi ağrı
Dun doktora gittim kalınlaşma var rahminde ilaç vermycm 2 ay olursa gecikmen öyle vericem dedi yarın gel kanda gebelik baktitr dedi bende şüphelendim evde yaptım dün akşam bu sabah ta yaptım neden hepsi silik çıkıyor tam çıkmıyor
Gebelik varmi bakarmisijiz

Eklentiler

• IMG-20230823-WA0004.jpg
    IMG-20230823-WA0004.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20230823-WA0006.jpg
    IMG-20230823-WA0006.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 57
Geç döllenmeyse normaldir az çıkması ama bana biraz kimyasal gibi geldi 1 güne en azindan biraz daha koyuluk olsaymis Yarın ilk idrarinla tekrar yap gün içindeki idrar ve saatlerdir tutulan idrar arasında baya fark var gün içindeki idrarda koyulugu az oluyor ama ilk idrarla daha net anlariz

Geç döllenmeyse normaldir az çıkması ama bana biraz kimyasal gibi geldi 1 güne en azindan biraz daha koyuluk olsaymis Yarın ilk idrarinla tekrar yap gün içindeki idrar ve saatlerdir tutulan idrar arasında baya fark var gün içindeki idrarda koyulugu az oluyor ama ilk idrarla daha net anlariz
Ben zaten gecen ay kimyasal gebelik gecirdim umarim tekrarlanmaz sabah idrariylada yapmarim bu testi

X