Gebelik testime bakar mısınız kızlar?

Kaktuscice

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
30
12
Kızlar merhaba 2 yıldan fazla süredir gebelik istiyorum fakat hiç nasip olmadı. Bugünlerde adet olmam gerekiyor. Ara ara hafif kasık ağrım var sadece klasik adet öncesi gibi. Öylesine bir test yaptım bugün ve sanki hafif bir çizgi görüyor gibi oldum. Umutlanmak da istemiyorum test bozuk olabilir mi ya da yanlış görüyor olabilirmiyim yorum yaparsanız sevinirim. Farklı ışıklarda çektim. Panik halindeyim şuan lütfen bir yorum yapıp beni yönlendirin😔

Kızlar merhaba 2 yıldan fazla süredir gebelik istiyorum fakat hiç nasip olmadı. Bugünlerde adet olmam gerekiyor. Ara ara hafif kasık ağrım var sadece klasik adet öncesi gibi. Öylesine bir test yaptım bugün ve sanki hafif bir çizgi görüyor gibi oldum. Umutlanmak da istemiyorum test bozuk olabilir mi ya da yanlış görüyor olabilirmiyim yorum yaparsanız sevinirim. Farklı ışıklarda çektim. Panik halindeyim şuan lütfen bir yorum yapıp beni yönlendirin😔
Sanki hafif bi siliklik var bence adetin gectikten sonra yap canim. Rabbim gonlune gore versiiiin 🙏

Benimde böyle oldu 2 haftalık hamileyim

var büyük ihtimalle. tekrar test yapabilirsin emin olmak için🙏🏻

Bu da iki saat sonra baktığımdaki hali. Daha önce hiç böyle olmamıştı..

Eklentiler

• IMG_5228.png
    IMG_5228.png
    535 KB · Görüntüleme: 132
yaa maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah gönlünüzce olsun🙏🏻 testiniz böyle çıkınca direkt kan mı verdiniz beklediniz mi bir kaç gün daha?
Çok sağolun sizinde herşey gönlünüzce olsun kucagınıza sağlıkla almak nasip olsun.
Cuma test yaptım ptesi kan verdim 69 çıktı bugüb yine kan verdim 124 çıktı çok az yükselmiş

Çok sağolun sizinde herşey gönlünüzce olsun kucagınıza sağlıkla almak nasip olsun.
Cuma test yaptım ptesi kan verdim 69 çıktı bugüb yine kan verdim 124 çıktı çok az yükselmiş
İnşallah🌸 umarım her şey yolunda ve sağlıkla ilerler olması gerektiği gibi de yükselir değeriniz🙏🏻

Kızlar sizce hamile miyim reglime 3 gün var

Eklentiler

• 38751805-8c57-4975-a533-e4c0b88eab07.jpeg
    38751805-8c57-4975-a533-e4c0b88eab07.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 102
  • 6D73ABB4-2FEC-42B0-B387-B7FA828F8EDA.jpeg
    6D73ABB4-2FEC-42B0-B387-B7FA828F8EDA.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 80
Hafif çizgi var cnm bnde hamile olduğumu bilmeden önce ara ara kasık ağrısı oluyordu adet olucam diyordum ama olmuyordu o günlerde yaptım test çıkmadı 3 gün sonra tekrar yaptım yine çıkmadı sonra 6 gün öncesine gösteren testler var onlar pahalı ondan aldım anında çıkmıştı seninde öyle olabilir

X